Сьогодні – Міжнародний день волонтера

Сьогодні – Міжнародний день волонтера

5 грудня ми вшановуємо людей, які за покликом серця приходять на допомогу тим, хто її потребує  – волонтерам.

За останні чотири роки це слово стало майже тотожним слову «порятунок». У цей складний для держави час без Вашої допомоги, шановні волонтери, були б неможливими перемоги наших воїнів АТО. Без Вашої підтримки не впоратись із проблемами родинам загиблих героїв. Ви вкрай необхідні тій категорії громадян, які обділені долею, - інвалідам, малозабезпеченим, дітям-сиротам. У щоденних турботах Ви не забуваєте про головне – творити добро, дарувати надію, дбати про ближнього, допомагати, оточувати турботою.

     У Ковелі волонтерський рух є одним із найважливіших напрямків діяльності громадських організацій. Зростає активність ковельчан, розуміння цінності та значення благодійної, доброчинної діяльності у суспільстві. Я пишаюся тим, що серед нас багато співчутливих, щедрих і добросердних містян. Ціную Ваш внесок, Ваше завзяття та відданість, і дякую за доброту, безкорисливість та благородство душі. Спасибі за Ваші великі серця.
 
       Шановні волонтери!
       Бажаю усім Вам міцного здоров’я, родинного затишку, миру, здійснення усіх задумів та сподівань, нехай добро до Вас повертається сторицею.


З повагою
міський голова                                             Олег Кіндер
 

Читайте також:

05 грудня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти