У Ковелі морально й матеріально підтримали людей з інвалідністю

У Ковелі морально й матеріально підтримали людей з інвалідністю

Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з особливими потребами.

Розпорядженням міського голови Олега Кіндера від 30.11.2017 № 342-р 12 малозабезпеченим інвалідам, що мешкають у Ковелі, виділено фінансову допомогу по 300 гривень кожному відповідно до клопотань громадських організацій.

Територіальниий центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Ковеля опікується 323 громадянами з інвалідністю. Їм надаються соціально-побутові послуги, які є для них життєво необхідними.

1 грудня директор територіального центру Діана Возна, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Катерина Антонюк, соціальні робітники відвідали та вручили продуктові набори 20 інвалідам, що обслуговуються відділенням та потребують матеріальної підтримки.

Сьогодні у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання перебуває 17 літніх людей, 12 з яких мають серйозні проблеми зі здоров’ям. Саме для них було організовано тематичний захід та святковий обід.

Цей день нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують уваги, розуміння, підтримки. Ми повинні зробити все, аби вони відчули себе рівними серед здорових. На щастя, поруч з ними є ті, хто хоче допомогти…. І хто допомагає. 

Читайте також:

05 грудня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти