Працювала комісія з питань соціального захисту населення, призначення різних видів соціальних допомог та житлових субсидій

Працювала комісія з питань соціального захисту населення, призначення різних видів соціальних допомог та житлових субсидій

На черговому засіданні комісії з питань соціального захисту населення, призначення різних видів соціальних допомог та житлових субсидій розглянуто ряд звернень мешканців міста Ковеля щодо виділення матеріальної допомоги.

Відповідно до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2017 рік, затвердженої рішенням міської ради 02.02.107 № 19/15, надано матеріальну допомогу:

- на лікування і підтримку тих, хто опинився у складних життєвих обставинах – 34 особам  на суму 20400 гривень;
- особам, які прийняті на військову службу за контрактом в Збройні сили України – 2 чоловікам – 10000 гривень;
 - жителям міста, хворим на онкологічні захворювання – 12 особам - 60000 гривень.

Нагадаємо, що у нашому місті діє Програма соціального захисту окремих категорій громадян м.Ковеля на 2017 рік, затверджена рішенням міської ради від 02.02.2017 року № 19/15. Відповідно до неї передбачено надання матеріальної допомоги на лікування і підтримку тих, хто перебуває у складних життєвих обставинах, дітей, хворих на муковісцидоз та хронічну ниркову недостатність; сім'ям, рідні яких мобілізовані до Збройних сил України для участі в АТО та громадян, які прийняті на військову службу за контрактом.
Рішенням міської ради від 23.03.2017 року № 21/4 затверджено зміни до цієї Програми та Порядок надання одноразової матеріальної допомоги жителям територіальної громади м. Ковеля, хворим на онкологічні захворювання.


Діана Возна,
директор територіального центру
соціального обслуговування м.Ковеля

Читайте також:

06 грудня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти