Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план  території  розміщення об’єктів дорожнього сервісу по вул.Варшавській в м. Ковелі Волинської області».
    Детальний план території  розроблено з метою уточнення положень генерального плану міста Ковель та планувальної структури і функціонального призначення території,  визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.
    Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»
    Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 24 квітня 2014 року № 54/52  « Про дозвіл на розроблення детального плану території розміщення об’єктів дорожнього сервісу по вул.Варшавській»
Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
        Основні техніко-економічні показники проекту:
Проектом передбачається розмістити об’єкт дорожнього сервісу та допоміжну будівлю на земельній ділянці площею 0,5235 га, яка перебуває у комунальній власності по вул.Варшавській в м.Ковелі. Площа забудови складатиме 455,0 кв.м, площа мощення – 1425, 0 кв.м, площа озеленення – 2955,0 кв.м.
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів
    Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
План інженерної підготовки та вертикального планування території
    Текстові матеріали:
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 104 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 18 січня 2018 року по19 лютого 2018 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73.
      Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 19.02.2018 року.        
         Пропозиції до детального плану території  мають право подавати:
         1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено детальний план території;
        2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   детальний план території;
        3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території, та на суміжних з нею територіях;
        4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;
       5) народні депутати України,  депутати Ковельської міської ради.
       Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
        Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.


Виконавчий комітет Ковельської міської ради»
    

Читайте також:

11 січня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти