Розроблено проект рішення виконкому про нові тарифи на міських автобусних маршрутах

Розроблено проект рішення виконкому про нові тарифи на міських автобусних маршрутах

Відділом економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради відповідно до Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 13.10.2011 р. № 426, розроблено проект рішення виконкому «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування».

Зазначеним проектом рішення передбачається встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в розмірі:
- 4,00 грн. – для дорослого населення,
- 3,50 грн. – для студентів вищих та професійно-технічних навчальних закладів,
- 3,00 грн. – для учнів загальноосвітніх шкіл.

З повним текстом проекту рішення можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради www.kovelrada.gov.ua в розділі «Транспорт» та у відділі економічного розвитку та торгівлі (кім. 306).

23 лютого в сесійній залі міської ради о 10.00 год. відбудеться громадське обговорення проекту рішення виконкому «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування» та питання організації міських пасажирських перевезень автобусами загального користування у нічний час в м. Ковелі. Запрошуємо ковельчан до участі.

 Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються розробником до 18.02.2018 року.                                
    
Відділ економічного розвитку та торгівлі

Читайте також:

09 лютого 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти