Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців за 2017 рік

Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців за 2017 рік

Протягом 2017 року діяльність відділу здійснювалася відповідно до планів, розпоряджень Центральної виборчої комісії (ЦВК). Вся організаційно-правова робота відділу була спрямована на виконання покладених на нього завдань, а саме:
   1) забезпечення ведення Реєстру виборців, що передбачало проведення організаційно-правової підготовки та виконання в режимі електронної фіксації таких дій:   внесення запису про виборця до бази даних Реєстру;   внесення змін до персональних даних Реєстру;   знищення запису Реєстру на підставах та у спосіб, що встановлені Законом України “Про Державний реєстр виборців”
    2) ведення обліку усіх дій щодо зміни бази даних Реєстру, в порядку та за формою, що встановлені розпорядником Реєстру (ЦВК);
     3) забезпечення, у взаємодії з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, захисту Реєстру у процесі його створення та ведення;
     4) надання на письмову вимогу виборця інформації про його персональні дані, внесені до Реєстру;
      5) проведення, у разі потреби, перевірки зміни персональних даних виборця, зазначених у його заяві;
       6) здійснення щомісячного поновлення бази даних Реєстру;
    7) проведення постійної перевірки некоректних відомостей Реєстру, виявлених розпорядником Реєстру (ЦВК);
   8) здійснення інших функцій, відповідно до вимог чинного законодавства, необхідних для виконання покладених на відділ завдань.

Поновлення бази даних здійснювалося щомісячно до 5 числа на підставі поданих відомостей суб’єктами подання щодо визначених категорій громадян.   

Подання відомостей у відділ ведення Державного реєстру виборців Ковельської міської ради, відповідно до ст.22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, здійснюють 6 типів суб’єктів надання відомостей, (Ковельський районний відділ Управління Державної міграційної служби України у Волинській області;  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по місту Ковелю реєстраційної служби Ковельського міськрайонного управління юстиції у Волинській області;  Ковельська виховна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області;  Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання; Ковельський міськрайонний суд в Волинській області;  Сектор ведення реєстру територіальної громади  виконавчого комітету Ковельської міської ради).

    Станом на 31.12.2017 року в АІТС “ДРВ” по м.Ковелю значиться:
             - виборців — 50258;
             - недієздатних  - 40;
             - нездатних самостійно пересуватися  - 174;
             - вулиць — 291;
   - будинків — 7534.

За цей період відділом було проведено опрацювання відомостей - документів періодичного поновлення щодо ведення Державного реєстру виборців. Видано 402 накази щодо внесення змін до бази даних  Реєстру  за результатами яких:
            -  всього опрацьовано записів - 4926
  -  внесено зміни до Реєстру - 3394;
 -  включено до реєстру - 558 нових виборців;
            -  зняті з реєстрації  - 1219 особи
            -  вилучено померлих - 709 осіб                     

За звітний період виконано 4  доручення ЦВК щодо усунення 33 кратних включень. По них здійснювалася перевірка персональних даних через відділ УДМС.

За 2017 рік відділом було сформовано та направлено в ЦВК 4 подання щодо зміни меж виборчих дільниць у місті Ковелі.

На листи та запити, що надходили від Центральної виборчої комісії, Волинської   обласної державної адміністрації, підготовлено і своєчасно надані відповіді.

Протягом року відділом проводилось уточнення персональних даних реєстру шляхом звернень до громадян про те, що кожен виборець має право звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців щодо свого включення до Реєстру, а також перевірити особисті персональні дані, що містяться у Державному реєстрі виборців. Інформація розміщалась на сайті міської ради.

Служба розпорядника Державного реєстру виборців здійснювала заходи щодо заміни операційної системи, яка використовується на робочих місцях користувачів автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" органів Реєстру. У зв’язку з цим, до відділу був надісланий інсталяційний пакет. Після отримання інсталяційного пакету, було встановлено програмне забезпечення ОС Windows 10 Pro. Разом з тим відповідно до рішення Служби розпорядника Державного реєстру виборців, ноутбуки, передані відділу Реєстру згідно постанови ЦВК від 23 червня 2014 року № 789  були налаштовані та підключені до АІТС.

Для забезпечення доступу до бази даних Реєстру Службою розпорядника Державного реєстру виборців кожному користувачу автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" надіслані програмно-апаратні засоби ідентифікації користувачів, які були успішно активовані.

На сьогодні у відповідності до вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців” відділом продовжується планова робота щодо подальшого ведення та постійної підтримки Реєстру виборців міста.
 

Андрій Шуляр,  начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців                                                

 

Читайте також:

09 лютого 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти