Тетяна Коб водинадцяте стала чемпіонкою України

Тетяна Коб водинадцяте стала чемпіонкою України

Завершився чемпіонат України з боксу серед жінок, що проходив в Рівному.

У змаганнях взяли участь 240 спортсменок з усієї України у чотирьох вікових категоріях.

Наша землячка, заслужений майстер спорту України Тетяна Коб стала чемпіонкою України. Вона здобула перемогу, поборовши у фіналі полтавчанку. Спортсменка водинадцяте завоювала це високе звання. Це рекорд в історії українського боксу.

У Тетяни успішний досвід участі у різних спортивних форумах і міжнародного рівня. Вона посіла п'яте місце на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, виборола “золото” та “срібло” на чемпіонаті Європи, “бронзу” - на чемпіонаті світу. Тетяна Коб уже понад десять років поспіль входить до складу збірної нашої держави з боксу.

У грудні 2016 року її запросили в Одесу на урочисту церемонію нагородження міжнародною премією за високі заслуги і досягнення в спорті «Золотий мангуст». Тетяна стала володаркою статуетки.

Це єдина міжнародна премія, яка оцінює заслуги спортсменів, тренерів, меценатів, політиків, громадських і державних діячів, опираючись виключно на їхні професійні навички. За час її існування було нагороджено багато спортсменів, чиї імена відомі в усьому світі. Серед них: Василь Ломаченко, Олександр Усик, Ірина Мерлені, Ельбрус Тедеєв, Володимир Продивус, Аліна Шатернікова, Равіль Сафіуллін, Віктор Постол, Ярослав Амосов, Давид Костецкі і багато інших.

Наприкінці минулого року, аби вирішити житлову проблему Тетяни Коб, депутати Ковельської міської ради внесли зміни до “Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2017 рік”. Завдяки чому з міського бюджету їй було виділено кошти на придбання квартири.


 

Читайте також:

13 лютого 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти