Ковельчан, які на заслуженому відпочинку, запрошують стати слухачами Університету третього віку

Ковельчан, які на заслуженому відпочинку, запрошують стати слухачами Університету третього віку

Дев'ятого лютого розпочався ІІ семестр навчального року в Університеті третього віку. Лекційні заняття цього дня провела куратор  факультету основ медицини Людмила Стахорська, голова Ковельського міськрайонного Товариства Червоного Хреста, з яким Університет пов’язує багаторічна і плідна співпраця.    
Нагадуємо, що для максимального задоволення потреб ковельчан, які на заслуженому відпочинку, більше десяти  років при територіальному центрі соціального обслуговування у Ковелі працює Університет третього віку, а відтак ветеранам надається соціально-педагогічна послуга.
При Університеті діють п'ять факультетів:
соціально-правовий – надає соціально-правову допомогу та розробляє рекомендації соціально-правової захищеності слухачів щодо активної участі їх у громадському житті міста;
основи медицини – забезпечує навчання з основ медицини, надає практичні поради і консультації щодо підтримання здоров’я, організовує практичні заняття з надання невідкладної допомоги;
мистецький – постійно працює над розвитком дикції (аматорський театр «Осіннє золото»), хорового співу (хор «Райдуга»), розкриває творчу активність слухачів, залучає їх до участі в організації загальноміських свят, вечорів відпочинку, зустрічей з цікавими людьми;
фізичної реабілітації – організовують заняття з фізичного оздоровлення слухачів у гімнастичному залі спортивного комплексу;
комунікаційних та інформаційних технологій – дає можливість на практиці вивчити будову, можливості та принципи функціонування персонального комп'ютера, телефону-факсу, ксерокса, мобільного телефону. Міські жителі поважного віку ознайомлюються з основами інформаційних знань та сучасних технологій, навчаються методам пошуку необхідної інформації в мережі Інтернет.
     Процес навчання базується на принципах добровільності та методах навчання дорослих: лекції, дебати, дискусії, доповіді, розповіді історій, розв'язання проблем, практичне оволодіння навичками, демонстрація - показ, спів, декламування тощо.
 Заняття відбуваються у приміщенні міської ради ветеранів за адресою: вулиця Олени Пчілки,16.
Запрошуємо людей, які на заслуженому відпочинку, стати слухачами Університету, а також - до співпраці всіх, хто хоче поділитися досвідом та знаннями.
За більш детальною інформацією звертайтесь в територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послух) м. Ковеля, вул. Нова, 9, тел. 51435 .

Діана Возна,
директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послух) м. Ковеля

Читайте також:

13 лютого 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти