Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Черговий подарунок вболівальникам від «Шанс-Авто»

У рамках чемпіонату України з міні – футболу (І ліга) ковельська команда «Шанс-Авто» приймала у себе житомирський «Візаж». Протягом гри було видно, що ковельчани психологічно неготові до матчу та стомлені після фіналу чемпіонату міста.
Але все-таки на 13-ій хвилині “шансівці” провели гольову атаку. Автором забитого м’яча став Микола Радько. Завершення першого тайму було за “Візажем”. На 19-ій хвилині житомирянам забракло влучності, а вже за 30 секунд до завершення першого тайму Юрій Коваль («Візаж») зрівнює рахунок.
Другий тайм активніше розпочали “шансівці”. Олег Павлів дальнім ударом вивів команду вперед – 2:1. Не встигли оговтатись житомиряни, як той же Павлів віддав пас на дальню стійку Віталію Романчуку, який і збільшив перевагу ковельчан у матчі до 3:1. За три хвилини до завершення поєдинку Іван Портянко дальнім ударом у нижній кут воріт закріпив перевагу “шансівців” – 4:1. Після цього у складі «Візажа» з’явився на майданчику п’ятий польовий, і як наслідок на табло – 4:2.
У підсумку чергова домашня перемога «Шанс-Авто» та 25 очок в активі. Найкращим у цей день був воротар ковельчан Юрій Колодюк. На сьогодні команда посідає другу сходинку у турнірній таблиці чемпіонату України.