Переможець тендеру ТзОВ «К.П. Верес» не уклав договір на прибирання міста

Переможець тендеру ТзОВ «К.П. Верес» не уклав договір на прибирання міста

Засмічені вулиці Ковеля впродовж останнього часу викликають обурення і нарікання на владу зі сторони міських мешканців.

Нагадаємо, що за результатами конкурсних торгів за санітарне прибирання мало б нести відповідальність ТзОВ «К.П. Верес».

Минулого року був проведений аукціон, на участь у якому зареєструвалися чотири учасники: РЖКП №1, РЖКП №2, ТзОВ «К.П. «Верес» та фізична особа-підприємець Сук С.В. Річне фінансове призначення на виконання послуг пропонувалося в розмірі 11 мільйонів гривень.

На стадії перекваліфікації управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства було відхилено пропозиції ТзОВ «К.П. Верес» та ФОП Сук С.В., оскільки вони раніше не мали досвіду у виконанні аналогічних договорів.

Проте, згідно з рішенням Антимонопольного комітету замовник був змушений допустити до аукціону ТзОВ «К.П. Верес». Саме це підприємство стало переможцем тендеру, запропонувавши найменшу ціну - 2 мільйони 599 тис. грн.

Після цього потенційний виконавець робіт у визначений законодавством термін повинен був укласти договір на прибирання та підмітання вулиць міста. Але, проігнорувавши вимоги тендерного комітету, цього зроблено не було.

Зважаючи на обставини, управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства буде змушене провести повторні публічні закупівлі. Ця процедура займе до двох з половиною місяців.

Днями має відбутися засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій буде вирішено питання щодо виділення з резервного фонду міського бюджету коштів для забезпечення санітарного прибирання міста.

А поки-що комунальні служби в міру сил та можливостей прибирають сміття з міських вулиць на безоплатній основі.

Прохання до ковельчан з розумінням поставитися до ситуації, яка виникла, подбати про екологічний стан навколишнього середовища та не засмічувати рідне місто.

 

Читайте також:

12 березня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти