Тетяна Коб виборола бронзову нагороду на міжнародних змаганнях

Тетяна Коб виборола бронзову нагороду на міжнародних змаганнях

Наша землячка Тетяна Коб привезла додому чергову нагороду. Цього разу вона здобула «бронзу» на Кубку країн СНД з боксу серед жінок на призи Марини Вольнової.

Змагання відбулися у місті Щучинську (Казахстан). За перемогу боролися представники восьми країн світу.

За підсумками в активі жіночої національної збірної України під керівництвом Сергія Гордієнка –сім нагород, три з яких найвищого ґатунку, і друге командне місце.

У фіналі у ваговій категорії до 51 кг ковельчанка Тетяна Коб здобула бронзову медаль, Цей успіх присвятила рідному місту та своїй родині.

Через кілька днів після приїзду додому, аби поділитися гарною новиною, дівчина завітала до міської ради. Вона розповіла про найближчі плани. «Активно готуюся до Олімпійських ігор. Твердо вірю, що цього разу здобуду перемогу. Незабаром відбудеться тренувальний збір на навчально-спортивній базі «Тисовець», що у Львівській області. Сюди ж приїдуть наші суперниці з Казахстану. То ж відпочивати немає часу», - як завжди зі спортивним запалом відповідає Тетяна.

Довідково: Марина Вольнова — заслужений майстер спорту Казахстану, у недавньому минулому відома боксерка, бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 року, призерка чемпіонатів світу та Азії. 

Читайте також:

13 березня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти