Ковельчан закликають доєднатися до всесвітньої акції і на годину вимкнути світло

Ковельчан закликають доєднатися до всесвітньої акції і на годину вимкнути світло

У суботу, 24 березня, о 20.30 год. люди в усьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність спільних дій для протидії зміні клімату. Акцію підтримує і місто Ковель.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина у сфері  енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою. Година Землі проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі - Всесвітнього фонду природи (WWF).

Година Землі була започаткована у 2007 році в Австралії. Уже наступного року ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

У 2014 році Година Землі перетворилася у найбільший у світі природоохоронний рух, до якого приєдналися більше 7000 міст у 162 країнах. Серед них і понад 55 міст та містечок України.

Година Землі – це набагато більше, ніж вимкнути світло на одну годину один раз на рік. Це можливість дати людям право голосу у вирішенні майбутнього Планети, а також, об’єднання зусиль для сталого розвитку та збереження природи заради наших дітей та онуків.

Вимкніть світло на одну годину 24 березня о 20.30 год. Долучайтесь до Години Землі-2018!
 

Читайте також:

13 березня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти