Заяви учасників АТО розглянула комісія з розподілу земельних ділянок

Заяви учасників АТО розглянула комісія з розподілу земельних ділянок

Одним із видів соціальної підтримки учасників антитерористичної операції є виділення їм земельних ділянок. У Ковелі активно ведеться робота у цьому напрямку.

Минулої п’ятниці під головуванням депутата міської ради Анатолія Кислюка відбулось засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім’ї загиблого.

Розглянуто заяви громадян щодо внесення змін до єдиного реєстру з надання земельних ділянок.

Присутні обговорили звернення Михальчука В.А. стосовно надання земельного наділу для житлового будівництва на вулиці Данила Галицького.

Свої думки з цього приводу висловив начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов. Він пояснив, що ковельчанин, який претендує на цю ділянку, уже використав право безоплатної приватизації землі для житлового будівництва. Згідно з законодавством ним може скористатися один із членів його сім’ї.

Варто наголосити, що у Ковелі дбають, аби розподіл наділів був максимально відкритим. Зокрема, запроваджено процедуру жеребкування.

Тож нещодавно до виконавчого комітету запросили колишніх військовослужбовців, у яких є пільги на першочергове отримання землі для житлового будівництва, та тих, які мають дозволи на її відведення в районі вулиць Сурікова-Зарічна. Загалом свій «щасливий квиток» витягли 20 осіб.

Таким чином були розприділені ділянки між учасниками АТО в районі вулиць Луцької та Паркової. Тоді вибирали місце для своєї майбутньої оселі 46 чоловік.


 

Читайте також:

16 квітня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти