Виконком проаналізував виконання міського бюджету у І кварталі та прийняв відповідне рішення

Виконком проаналізував виконання міського бюджету у І кварталі та прийняв відповідне рішення

Учора на своєму засіданні виконком з-поміж інших прийняв рішення  про підсумки виконання міського бюджету за перший квартал нинішнього року.

За доходами загального та спеціального фондів (з  урахуванням офіційних трансфертів) бюджет Ковеля виконаний на 100,8 відсотка до призначення на І квартал. Загальний обсяг доходів склав 251 млн 684,6 тис.грн.  Понад план отримано майже два мільйони.

До загального фонду спрямовано податків, зборів та інших платежів в сумі 67 млн 300,5 тис.грн., виконання становить 100,2 відсотка. В порівнянні з  минулорічним відповідним періодом, обсяг цих надходжень зріс майже на  6,5 млн грн. або 11 відсотків.  До спеціального фонду зараховано власних поступлень бюджетних установ в сумі понад 9 млн грн., 197,1 відсотка до призначення на січень-березень.

З державного бюджету  отримано  базової дотації в сумі 2 млн 44,8 тис.грн. або 100 відсотків до  запланованого обсягу. Субвенцій  надійшло 36 млн 182,5 тис.грн. (100 відсотків), з них освітньої – 20 млн 483,7 тис.грн.,  медичної – 15 млн 698,8 тис.грн.

Для подальшого ефективного використання бюджетних коштів, наповнення міської казни передбачено здійснити заходи, які відносяться до компетенції фінансового управління, податкової інспекції, керівників бюджетних установ. Зокрема, рекомендовано Ковельській об`єднаній  державній податковій інспекції  Головного управління ДФС у Волинській області разом з відділом економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету здійснювати грунтовний аналіз причин невиконання плану з деяких видів доходів та факторів, що негативно впливають на стан надходжень.

 Потрібно зосередити увагу на дотриманні чинного законодавства в частині оподаткування доходів фізичних осіб, що надають послуги з перевезення пасажирів, будівельних та інших робіт, здачі в оренду рухомого та нерухомого майна без сплати податків і належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками, на максимальному погашенні та недопущенні утворення нової заборгованості зі сплати податків та  зборів. Активізувати претензійно-позовну роботу.
 
У рішенні йдеться, що необхідно проводити бесіди з податковими агентами, які допустили випадки виплати заробітної плати у розмірі менше мінімального розміру. Посилити діяльність в частині “легалізації” заробітної плати, сплати відокремленими підрозділами підприємств податку на доходи фізичних осіб до міського бюджету, тобто за їх місцезнаходженням.  

Читайте також:

16 травня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти