Обранці громади надали рекомендації стосовно розглянутих проектів рішень

Обранці громади надали рекомендації стосовно розглянутих проектів рішень

Учора відбулось засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення під головуванням Вадима Ткачука. У роботі взяли участь її члени: Геннадій Кіндер, Володимир Косцьов'ят, Святослав Степанюк та секретар міської ради Віра Федосюк.

 Здебільшого питання порядку денного стосувалися затвердження детальних планів територій та надання дозволів на їх розроблення.

У ході їх опрацювання доповідала  начальник відділу  містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради  Людмила Мурай.

Члени комісії розглянули як невідкладний та підтримали проект рішення  «Про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного). Йдеться про заборону реалізації цієї продукції у нічний час. Подібне рішення у Ковелі було прийняте виконкомом. На сьогодні внесено зміни в законодавство і тепер місцеві ради уповноважені регулювати цей процес, а на порушників будуть накладатись штрафні санкції.

На розгляд комісії було винесено запити і звернення депутатів: Кіндера Г.О. про виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт по монтажу повітряної лінії в районі вулиць Кришталевої-Мрії; Стасюк Г.М. про проведення благоустрою території навколо пам'ятників загиблим воїнам АТО на міському кладовищі; Артишука О.О. про ремонт дорожнього покриття дворової території будинків №№74,80 по вул. Незалежності та №2 по вул. Вербицького, під'їзду до Ковельської ДЮСШ управління освіти по вул.Одрача,2, ремонту дорожнього покриття та влаштування тротуарів по вул. Чубинського та Вербицького; заяву гр. Корчинської А.В. щодо влаштування електропостачання по вул. Щасливій.

Відповіді на ці питання доручено підготувати управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства.

Також на засідання прийшли мешканці мікрорайону другого Ковеля. Їх цікавило питання водовідведення. Як повідомив заступник міського голови Андрій Товстига,  у нинішньому році мережі буде прокладено на вулиці Назарія Яремчука та провулку Лермонтова. Там досягнуто згоду з власниками садиб, через які   буде пролягати система. Проектно-кошторисну документацію уже в понеділок  відправлять на експертизу.

Щодо  Фестивальної, питання залишається відкритим, адже  запропонований варіант відхилено, бо господарі будинків через двори, яких мала проходити мережа, не дали на це свій дозвіл.
 
У ході засідання головний спеціаліст відділу цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич поінформувала, що на території міста виявлено кілька популяцій  борщівника Сосновського. Це досить небезпечна рослина, яка здатна викликати серйозні опіки на шкірі людини.

Депутати рекомендували підготувати відповідну програму, в якій передбачити кошти для локалізації та  ліквідації  цього шкідника.

До обранців громади звернулась директор Ковельської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини Ольга Товстига. У зв’язку із загостренням епізоотичної ситуації  вона просила прийняти міську програму підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних робіт у сфері ветеринарної медицини. Члени комісії підтримали цю ініціативу. 

Читайте також:

17 травня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти