Сьогодні відбулось перше засідання Госпітальної ради Ковельського госпітального округу

Сьогодні відбулось перше засідання Госпітальної ради Ковельського госпітального округу

Сьогодні відбулось перше засідання Госпітальної ради Ковельського госпітального округу. Нагадаємо, що  до його складу входять заклади охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу і розміщені на території міста Ковеля, Камінь-Каширського, Ковельського, Любешівського, Любомльського, Ратнівського, Старовижівського, Турійського та Шацького районів.

Усі органи місцевого  самоврядуввання делегували до Госпітальної ради своїх представників. Загалом – це 60 осіб. Від нашого міста за рішененням сесії у дорадчому органі працюватимуть:

-Прокопів Ігор Ярославович – заступник міського голови;
-Романчук Валентина Олександрівна – начальник фінансового управління Ковельської міської ради;
 -Самчук Олег Олегович – головний лікар Ковельського МТМО;
- Солодуха Богдан Захарович – депутат, члена постійної комісії Ковельської міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я,
материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ї і молоді та релігії;
 - Товкач СергіЙ Володимирович – голов профспілкової організації Ковельського МТМО;
- Рудь Юрій Євгенович – депутат, член постійної комісії Ковельської міської ради з питань планування, бюджету і фінансів, жителя;
 -Сеник Наталія Андріївна – депутат, член постійної комісії Ковельської міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я,
материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ї і молоді та релігії.

Організаційне засідання Госпітальної ради провів Ковельський міський голова Олег Кіндер. Також у ньому взяв участь начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк. Нинішню зустріч було присвячено формуванню керівного складу дорадчого органу.

Головою  обрано Олега Самчука, головного лікаря Ковельського МТМО, його заступниками стали - Михайло Бегаль,  головний лікар Ратнівської ЦРЛ та Володимир Дибель, генеральний директор ТМО Любомлького і Шацького районів,секретарем - Валентина Романчук, начальник фінансового управління виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Сформовано робочі групи  з розроблення Регламенту і Положення  та плану розвитку Госпітальної ради.

Присутні ознайомились з роботою Ковельської лікарні. Про успіхи колективу, нововведення, запровадження сучасних методів діагностики та лікування, оновлення відділень розповів Олег Самчук.
Варто сказати, що за підтримки міської влади за останні роки у Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні введено в дію кисневу станцію, реконструйовано хірургічне, отоларингологічне, приймальне, інфекційне, кардіологічне відділення, відділення гемодіалізу, біохімічну лабораторію,  приймальне відділення у пологовому будинку та шкірно-венерологічне і амбулаторію сімейної медицини №2, що знаходяться на вулиці Грушевського, 52.
Також для потреб закладів охорони здоров’я придбано чимало нового сучасного медичного обладнання.
Приємно було чути від спеціалістів з інших районів, що Ковельська лікарня  на сьогодні  не поступається обласній.

Олег Кіндер та Ігор Ващенюк побажали Ковельській Госпітальній раді успіхів та реалізації усіх задумів. А її голова Олег Самчук пообіцяв, що вони докладуть максимум зусиль, аби своєю роботою, конкретними справами  показувати приклад усім іншим госпітальним округам України.

Читайте також:

17 травня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти