У день вишиванки ковельчани оздоблювали велетенську сорочку

У день вишиванки ковельчани оздоблювали велетенську сорочку

Сьогодні, у день вишиванки, на площі Героїв Майдану кожен бажаючий міг долучитись до роботи над велетенською сорочкою для Кобзаря.

Проект «З Батьківщиною у серці», який започаткували ГО «Велика ідея», за підтримки міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у нашому місті стартував торік на День Незалежності. Організатори  кажуть, що цьогоріч 24 серпня, у набільше  державне  свято, вони планують презентувати готовий виріб.

Нині  ж майже півсотні ковельчан прийшли, аби покласти хрестики на сорочці. Дуже цікаво, що багато чоловіків захопились цією справою. Вони швидко опановували  мистецтво вишивки  і з великим задоволенням працювали.

Уже десятки колективів міста й району долучились до створення унікальної сорочки з національними волинськими орнаментами для монумента Тарасу Шевченку.

Також чимало відгуків, вражень залишено у своєрідній книзі-етикетці до цього виробу. Сьогодні теж на сторінках історичного для нашого міста видання ковельчани записували свої думки, враження та емоції, які вони отримали під час роботи над диво-сорочкою.
Читайте також:

17 травня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти