У Ковелі турнір з футболу серед ветеранів приурочили 500 - річчю надання місту Магдебурзького права

У Ковелі турнір з футболу серед ветеранів приурочили 500 - річчю надання місту Магдебурзького права

З нагоди 500 - річчя надання Ковелю Магдебурзького права на стадіоні «Верес» відбувся турнір з футболу «Другий тайм» серед ветеранів 45 років і старших.

У змаганнях брали участь команди «Наше місто» (м. Ковель), «Абориген» (м. Луцьк) та «Зубр» (м. Брест, Республіка Білорусь).

В урочистому відкритті турніру взяв участь заступник міського голови, голова федерації футболу м. Ковеля Ігор Прокопів.

Ігри проходили за коловою системою: 2 тайми по 25 хвилин кожний. Першими зустрілися команди «Наше місто» та «Зубр». Сильнішими виявились ковельчани – 3 : 1 (голи у ворота суперників провели Ігор Супрунюк та Олег Уніга – двічі). У гостей відзначився Ігор Гриб.

У другій грі зійшлися «Наше місто» та «Абориген». Перемогу з рахунком 2 : 1 здобули лучани. У господарів м’яч провів Микола Долюк, а у лучан два голи на рахунку Василя Сачка (головний тренер команди «Ворскла», бронзовий призер чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги).

В останній грі ветерани з Луцька з рахунком 1 : 0 перемогли команду з Білорусі. Єдиний м’яч провів Василь Сачко.

Всі, без винятку, спортсмени-ветерани команд-учасниць продемонстрували глядачам чудову техніку володіння м’ячем, грамотні тактичні дії на полі та неабиякі вольові якості.

На лаві вболівальників були присутні: Паралімпійський чемпіон з футболу 2016 року в Ріо-де-Жанейро Віталій Романчук та заслужений тренер України Юрій Тимофєєв.

За підсумками змагань перше місце здобула команда «Абориген», друге – «Наше місто», а третє – «Зубр».

Ігор Прокопів вручив переможцям турніру - кубок і грамоту, а призерам – грамоти.

На високому рівні відпрацювали судді змагань: Володимир Чубара, Віктор Хомич, Микола Літвінчук, Левчук Василь, Дмитро Рижко та Олексюк Володимир..

Відділ молоді, фізичної культури та спорту щиро вдячний директору кафе «Наше місто» Аллі Унізі та директору фірми «ВіЛєна» Олені Марюсік за допомогу в організації та проведенні турніру.Ігор Семенюк, начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту.  
 

Читайте також:

12 червня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти