Підприємці пропонують підписати Меморандум про співпрацю з владою

Підприємці пропонують підписати Меморандум про співпрацю з владою

Міська влада з розуміння підійшла до проблем підприємців щодо подальшого функціонування ринку на вулиці Фестивальній. Для цього у вівторок відбулась розширена нарада  за участю підприємців, представників виконавчого комітету Ковельської міської ради та органів державного нагляду, які погоджують дозвільні документи. Сторони домовились про необхідність створення  ініціативної групи або юридичної особи  з підготовки необхідних документів, які б надали законне право вести торгову діяльність в цьому районі міста. Також підприємцям рекомендовано розробити схему розміщення ринку по вул. Фестивальній і погодити з відповідними службами. Після цього матеріали можуть бути розглянуті профільною комісією та міською радою.
       Незважаючи на це, підприємці вийшли на акцію протесту. На центральній площі  протестувальники виголосили, що вони хочуть продовжувати свою роботу на вулиці Фестивальній. Також вони зачитали Меморандум, в якому задекларовані зобов’язання як міської влади, так і самих підприємців. Цей документ було передано міському голові для його  подальшого підписання.
       На сесії міської ради, яка проходила в цей час, міський голова Олег Кіндер надав слово  представниці від мітингувальників Олені Лисаковій, яка у своєму виступі зазначила, що  відбулась зустріч з міським головою підприємців, на якій було узгоджено ряд питань. Вони готові працювати над їх вирішенням, але для того, щоб почувати себе більш впевнено, пропонують підписати двосторонній Меморандум.
     Олег Кіндер черговий раз наголосив, що він тільки за те, щоб підприємці продовжували свою діяльність. Він сказав, що Меморандум обов’язково буде підписано при виконанні підприємцями вимог, які передбачені чинним законодавством.  


Читайте також:

22 березня 2012
Ковель VS Covid
Станом на 06.12.2021 
Захворіли за добу: 28
Одужали за добу:106
Кількість хворих  в стац. МТМО:82
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти