У День визволення міста для ковельчан грав муніципальний духовий оркестр

У День визволення міста для ковельчан грав муніципальний духовий оркестр

Приємний сюрприз для ковельчан у день визволення міста від нацистських окупантів підготував народний аматорський муніципальний естрадно-духовий оркестр під керівництвом Василя Марцинковського.

Музиканти порадували надзвичайно яскравою концертною програмою. Майже дві години на новій парковій сцені звучали сучасні та класичні твори у виконанні колективу.

На святкове дійство завітали ковельчани цілими сім'ями. Приємно, що воно зацікавило людей різного віку – і старших, і молодь.

Серед глядачів можна було побачити й заступника міського голови Ігоря Прокопіва.

А музиканти грали по-особливому злагоджено та урочисто.

Дорослі із задоволенням слухали оркестрантів, а дітвора ще й підтанцьовувала. У винагороду виконавців обдаровували щедрими оплесками.

Майстерно і цікаво представила колектив та його програму ведуча Наталія Гончар.

Враженнями від почутого поділилась ковельчанка, мама наймолодшого учасника оркестру Світлана Лисковець. Жінка каже, що щоразу дуже хвилюється перед виступами сина. Водночас і пишається ним. «Подібні заходи просто необхідні для нашої громади. Вони сприяють культурному розвитку. Виховують гарний естетичний смак».


До слова, свій літопис оркестр розпочав ще у далекому 1946. За роки існування змінювався його склад, керівники. Був період, коли колектив припинив свою роботу.

Проте, у 2011 році знову відновив діяльність. Тоді ніби відкрилось друге дихання. Знову репетиції, робота над репертуаром і перший виступ оновленого складу. Відтоді ковельчани мають втіху бачити цей колектив майже на всіх сценічних майданчиках.

Сьогодні оркестр – невід'ємна частина мистецького життя Ковеля. Без нього не обходиться жодне свято. Уже є певні здобутки і відзнаки. Та найвища серед них – любов і вдячність мешканців рідного міста та шанувальників.


 

Читайте також:

09 липня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти