Пляжний волейбол: на спортивних майданчиках набережної змагались сім команд

Пляжний волейбол: на спортивних майданчиках набережної змагались сім команд

На спортивних майданчиках набережної відбувся турнір з пляжного волейболу серед команд (змішаних пар) чоловіків та жінок  «Мікс». Чудова літня погода посприяла організаторам  заходу. Учасники змагань продемонстрували високу спортивну майстерність, волю до перемоги та хорошу фізичну підготовку.  

7 команд змагалися у двох підгрупах.  Ігри проводились за коловою системою з  трьох партій до набраного 210-го очка. Після завершення поєдинків у підгрупах згідно регламенту змагань проводились стикові матчі.   

 За підсумками змагань сьоме місце посіла  команда «Тімоха», шосте -  «Ласка»,  п’яте - «Локомотив»,  четверте та третє місця здобули   «Молодіжка» (у складі Ольги Павляшик та Олександра Ксьондзика) та «Дует» (Олена Яблонська та Андрій Григола), друге місце виборола команда «Кіно» (Яна Гальченко та Валерій Гарбар), а переможцями турніру стала  «Зірочка»  (Марина Шматюк та Андрій Домарецький).

Організаційний комітет щиро вдячний головному судді турніру Валентину Андріюку та лікарю змагань Василю Левчуку за допомогу в проведенні цікавого спортивного дійства.

 Ігор Семенюк, начальник відділу молоді,
 фізичної культури та спорту      

                                        

Читайте також:

10 липня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти