З вдячністю до громади!

З вдячністю до громади!

Відшуміло свято – День нашого славного міста. Дещо вщухають емоції, враження, обговорення.... Тож основна мета - викликати зацікавленість, налагодити діалог з ковельчанами, вислухати побажання глядачів і сформувати «мистецький запит» для подальшої роботи досягнута. 

Тому ми, працівники культури і особисто я, як очільник цієї галузі у нашому місті, дякуємо, дорогі ковельчани, за ваші відгуки, як в соціальних мережах, так і виказані особисто.

Це, справді, організовує і надихає нас до нових зачинів. Кожне свято - це надзвичайно багатоскладовий комплекс організаційних і господарсько-фінансових процесів. Коли глядачеві здається, що усе так яскраво і органічно, легко і невимушено відбувається на сцені, просто складений перелік номерів і заходів, люди ж за іншим боком лаштунків виконують цілий перелік завдань.

Кожному святковому дійству, а особливо такому ємкому як День міста, передує потужна організаційна робота. Продумується, планується кожен захід, прописується кожне слово, кожен вихід, прораховуються похвилинно сценарії, відбираються мистецькі номери. І це мова йде тільки про концертні програми, а ще є офіційні заходи, підготовка виставок, творчі конкурси, ігрові програми, мистецькі локації, ярмарки майстрів, технічне забезпечення, пошиття костюмів, виготовлення декорацій та багато іншого. Зважаючи на усе це, кожен розуміє, що самому важко впоратись з таким об’ємом робіт. Саме в такій ситуації ти розумієш значимість поняття колективної роботи і дієвої підтримки.

Цьогоріч ми переконались, що якщо звертатись за допомогою, вона обов’язково буде надана і наші ковельчани вміють бути згуртованими в спільній справі.

Тож щиро дякуємо усім, хто посприяв у вирішенні різних питань з проведення Дня міста - РЖКП №1 (начальник Віктор Солов’янчук), РЖКП №2 (Наталія Гейко), комунальному підприємству «Добробут» (Ігор Михалевич), технічному персоналу Ковельської міської ради, вихованцям Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, Ковельському міськрайонному відділку УДСНС України у Волинській області, волонтерам центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і начальникові центру Інні Третяк, начальникові управління освіти Віктору Бичковському, працівникам та директорові ПТМ «Ковельтепло» Володимиру Бойку, керівнику центру національно-патріотичного виховання молоді «Волинська січ» Сергію Дружиновичу.

Дякуємо за фінансову підтримку і спонсорську допомогу підприємствам та приватним підприємцям міста. І, звичайно, вдячність та низький уклін дорослим і юним учасникам наших аматорських колективів за талант і справжнє громадське сподвижництво.


Великою приємністю для нас стала ініціативність ковельчан з проведення благодійних акцій. Зокрема, на звернення у відділ культури Ольги Костенко була проведена мистецька акція - арт-проект для дітей « Розмалюю світ», спонсором якої виступила мережа дитячих супермаркетів «Чудо Острів». Оля ж особисто підготувала презентацію, проведення акції, конструкції та розмальовку.

А ще особливо хочемо виокремити нашу вдячність Ковельському міському голові Олегу Кіндеру, голові організаційного комітету з проведення Дня Ковеля, заступнику міського голови Ігорю Прокопіву та депутатам міської ради за те, що поряд з вирішенням численних питань соціально-економічного розвитку нашого міста нарешті гідна увага приділена галузі культури.

Ми щиро вдячні за прийняті рішення щодо зміцнення матеріально-технічної бази мистецьких установ, адже виділені кошти на капітальне придбання та ремонти свідчать про увагу до наших проблем, і зрештою, служать не лише безпосередньо нам, а й усім ковельчанам, які відвідують наші заходи і наші заклади. Дякуємо за паркову сцену. Ми освоюємо новий простір, вивчаємо, пристосовуємось і адаптовуємо її до своїх потреб.

Проект виявився набагато масштабнішим, аніж ми сподівались. Проблема взялась до уваги комплексно і з будівництва сценічного майданчика виросла до цілої господарської, концертно-рекреаційної зони.

Ми втішені тим, що обрали представників громади, які усвідомлюють, що успішність будь-якої країни в цілому, і зокрема кожного міста, визначають не тільки за економічними показниками, але й за розвитком культури

Дякуємо усім за розуміння і підтримку. Ми будемо за це навзаєм відповідати щедротами таланту, якими наділив нас Господь.


Вікторія Савлук,
начальник відділу культури
 

Читайте також:

11 липня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти