Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Чергове засідання виконкому розпочалось з урочистого моменту. Вчора свій день народження відзначила секретар міської ради Віра Федосюк. Тож за хорошою традицією їй були адресовані щирі зичення з нагоди свята від колег.

Загалом було розглянуто понад тридцять  різнопланових питань. Керівники окремих структурних підрозділів підготували інформації про виконану роботу, які рекомендувано розмістити  на офіційному сайті Ковельської міської ради у рубриці «Новини».

Прийнято рішення з питань захисту прав дітей, розподілу, обліку і приватизації житла, містобудування і архітектури, соціального спрямування.

З–поміж іншого на розгляд виконкому було подано інформацію про висвітлення діяльності міської ради, виконавчого комітету та їх структурних підрозділів в ЗМІ.

У ній, зокрема, йдеться, що рішенням міської ради від 21.12.2017 № 32/12 затверджено відповідну Програму. Передбачені в міському бюджеті кошти на її реалізацію виділяються відповідно до укладених угод та представлених документів про виконану роботу. Фінансування на 2018 рік становить 332 тис.грн (200 тис. грн – друковані видання,  120 тис. грн – телебачення,  12 тис. грн -  соціальна реклама).

Відділом внутрішньої політики, організаційної роботи та зв’язків з громадськістю постійно готуються матеріали для газети «Вісті Ковельщини». Журналісти видання також беруть участь в заходах, організованих структурними підрозділами міської ради, в сесіях та засіданнях виконкому. 95 репортажів, інформаційних повідомлень, оголошень розміщено на сторінках газети впродовж звітного періоду. Використано коштів в сумі 108 тис.  647 грн.

Діє інтернет-версія громадсько-політичної газети «Вісті Ковельщини». Матеріали, що висвітлюють діяльність виконавчого комітету міської ради та його структурних підрозділів, можна прочитати у всесвітній мережі за адресою: www.vk.volyn.ua.

Налагоджено співпрацю з 12 телеканалом. Кореспондентським пунктом у Ковелі готуються сюжети для інформаційних випусків новин і репортажі про головні події в місті. Раз на два тижні на цьому каналі виходить програма «Дайджест. Ковель».

Працює офіційний сайт Ковельської міської ради. Щоденно на ньому розміщуються новини про життєдіяльність міської громади, роботу міської влади, проводиться інформування населення про найбільш значимі події, що відбуваються в Ковелі. З початку року підготовлено та розміщено 768 повідомлень. Постійно оприлюднюються проекти та рішення виконавчого комітету та міської ради, розпорядження міського голови, здійснення регуляторної політики.      

Інформацію члени виконкому взяли до відома.

Читайте також:

12 липня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти