Міський голова Олег Кіндер оцінив хід підготовки закладів освіти до нового навчального року

Міський голова Олег Кіндер оцінив хід підготовки закладів освіти до нового навчального року

Міський голова Олег Кіндер разом із своїм заступником Ігорем Прокопівим та начальником управління освіти Віктором Бичковським проінспектували хід ремонтних робіт на об’єктах закладів освіти.

Як і планувалось, у нинішньому році перекрито дах ЗОШ №5. Директор Ярослав Стасюк розповів, що у школі давно чекали на ці зміни, питання залишалось актуальним впродовж багатьох років. На щастя, проблема уже в минулому.

Нову покрівлю зроблено і на НВК№13. Бригади зараз працюють і в ЗОШ №9, ДНЗ №2 та ДНЗ №8.

Олег Олексійович, спілкуючись з будівельниками, просив їх продовжити робочий день, вийти у вихідні, аби якнайшвидше завершити з покрівлею, адже погода є непередбачуваною.

Приємно, що у багатьох школах, крім професійних майстрів, можна було зустріти батьків, які готують класи до нового навчального року. Зокрема, у ЗОШ №9 вчителі відзначили їх неоціненну допомогу і продемонстрували зміни, які стались саме завдяки батькам.

Про свої турботи розповіла завідувач ДНЗ №9 Ганна Лагасюк. На сьогодні вони поставили завдання - привести в порядок санітарні кімнати. Ці роботи розпочали торік, цьогоріч їх продовжують.

- Багато допомагають батьки, адже вони бачать, що часто виникають
проблеми з каналізацією, трубами, які застаріли. На сьогодні значно зросли ціни як на матеріали, так і послуги. Тож самотужки справитись складно, – каже Ганна Мар’янівна. Вона звернулась до міського голови з проханням виділити фінансування на закупівлю сантехніки.
Олег Олексійович сказав, що взяв прохання на замітку і постарається вирішити це питання.

Кипить сьогодні робота і в ДНЗ№1. Там капітально ремонтують харчоблок. Завідувач Ольга Чепак, яка щодня, хоча і у відпустці, контролює якість виконання робіт, розповіла, що будівельники з розумінням поставились до термінів і часто працюють з сьомої до пізнього вечора. Уже чималий об’єм запланованого виконано, закуплено матеріали і у новому навчальноу році кухарі готуватимуть в оновленій кухні.

Ольга Петрівна каже, що приміщення садка досить велике і справ вистачає. Це розуміють батьки, влада і є сподівання, що й інші плани будуть підтримані.

Побували керівники і в дитсадку, який на сьогодні є гордістю нашого міста - ДНЗ№14. Він функціонує впродовж літа. Тож батьки, діти яких відвідують інші дошкільні заклади, а нині приводять їх сюди, відзначили, що тут працює чудова команда професіоналів на чолі з Оленою Бойчук і створені прекрасні умови для малечі. Нагадаємо, що будівлю було повністю відновлено завдяки співпраці міської влади та народного депутата Степана Івахіва. На сьогодні виховним процесом тут охоплено 240 діток. А сам заклад став окрасою мікрорайону.

Олег Кіндер також дав доручення начальнику управління Віктору Бичковському взяти на особистий контроль підготовку документів для того, аби вчасно розпочати роботи з термомодернізації міської гімназії та НВК №13. Кошти, а це понад три мільйони гривень, мають надійти з державного бюджету.

У Ковелі докладають зусиль, задіюють всі можливі ресурси, аби діти під час навчання і виховання почувалися комфортно, безпечно й щасливо. Першого вересня їх радо зустрінуть педагоги в оновлених, затишних і світлих освітніх закладах.
 

Читайте також:

12 липня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти