У Ковелі прибрали дно та береги Турії

У Ковелі прибрали дно та береги Турії

  Цими вихідними  з ініціативи  громадських організацій  «Центр Ініціатив» та «Еко-Волинь», громадської ініціативи Володимира Гавриша «Наше майбутнє»  при підтримці фітнес-клубу «Апперкот» пройшла екологічна акція з прибирання дна та прибережної смуги  Турії.
       Місцеві дайвери за кілька годин підняли з-під води десятки кілограмів сміття. Аквалангісти уже традиційно напередодні Великодня проводять незвичну толоку. Вони з приємністю відзначають, що в нинішньому році дещо менше усілякого мотлоху зібралось  на дні річки.
       Чимало волонтерів з медичного коледжу, громадських активістів займались очищенням берегів Турії. Усе зібране з території пляжної зони вивозила техніка комунальних служб міста.
       У Ковелі тривають загальноміські заходи з благоустрою, озеленення, прибирання територій міста. До участі у них залучені усі підприємства, навчальні заклади, установи та організації.
      У ці весняні дні місто стає ошатнішим, чистішим завдяки старанням усієї громади. Маємо дбати, аби Ковель і надалі підтверджував статус кращого міста з благоустрою.

  Відеоматеріал про толоку можна переглянути на сайті http://www.kovel.tv


Читайте також:

26 березня 2012
Ковель VS Covid
Станом на 06.12.2021 
Захворіли за добу: 28
Одужали за добу:106
Кількість хворих  в стац. МТМО:82
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти