Відбулось чергове засідання спостережної комісії

Відбулось чергове засідання спостережної комісії

Відбулось чергове засідання спостережної комісії, яке провів її голова, секретар міської ради Михайло Гетьман. Розглянуто питання забезпечення умов загальноосвітнього та професійно-технічного навчання засуджених у виховній колонії. Окрім 12 членів спостережної комісії, у засіданні взяли участь заступник начальника Ковельської виховної колонії Юрій Клімук, директор ЗОШ № 14 Володимир Кавюк, директор ПТУ №2 Геннадій Рекунович.
Про роботу інформували директори навчальних закладів виховної колонії. Вони розповіли про успіхи та недоліки в роботі з дітьми, засудженими до позбавлення волі.
Директор школи Володимир Кавюк нагадав присутнім про подарунок від благодійного фонду «Рідна Волинь» - 8 нових комп’ютерів. Учні впродовж кількох місяців мають можливість навчатися у комп’ютерному класі. Він також зауважив, що у 2012 році на хорошому рівні були підготовлені та проведені заходи до дня героїв Крут «Волі народної дзвін», математично-ліричний КВК, літературний вечір «Уклін тобі, Тарасе». Торік 8 вихованців пройшли ЗНО, а нині четверо випускників школи готуються до ЗНО. Усі вихованці установи, які не мають середньої освіти, охоплені навчанням. В установі діє клас корекції та вирівнювання знань, де здобувають початкову освіту ті, хто не вміє читати і писати. Дирекція і колектив школи спільно з адміністрацією виховного закладу проводять відповідну роботу з батьками засуджених.
На засіданні спостережної комісії були порушені й проблемні питання щодо забезпечення канцелярським приладдям учнів школи, матеріалом гуртка вишивки з метою організації виставки робіт засуджених до Великодніх свят.
Директор училища ознайомив присутніх з ліцензійними професіями, які мають можливість здобувати діти. В навчальний процес впроваджено новітні інноваційні технології. Для перевірки знань, умінь і навичок учнів в училищі постійно проводяться конкурси професійної майстерності та олімпіади з предметів професійно-технічної підготовки.
За результатами конкурсу на кращу організацію професійно-технічного навчання засуджених у 2011 році колектив училища Ковельської виховної колонії посів друге місце в Україні серед дитячих установ виконання покарань. На сьогодні в училищі засуджені здобувають професії слюсаря механоскладальних робіт, свердлувальника, штукатура-маляра, слюсаря з ремонту автомобілів.
До великодніх свят в культурно-просвітницькому центрі буде організовано виставку робіт вихованців колонії.

Читайте також:

27 березня 2012
Ковель VS Covid
Станом на 06.12.2021 
Захворіли за добу: 28
Одужали за добу:106
Кількість хворих  в стац. МТМО:82
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти