Відзначено спортивні досягнення ковельчан

Відзначено спортивні досягнення ковельчан

За підсумками роботи у 2011 році фізкультурна організація міста Ковеля посіла друге місце в області зі спорту вищих досягнень, спортивної майстерності та підготовки спортивного резерву з олімпійських видів спорту. За що начальника відділу фізичної культури та спорту Віталія Волосюка нагороджено Дипломом та Кубком управління у справах сім'ї, молоді та спорту Волинської ОДА . 
Загалом минулий рік був успішним для ковельських спортсменів. Варто відзначити, що торік понад 430 спортсменів - ковельчан виїжджали на фестивалі та міжнародні змагання за кордон.
14 ковельчан входять до складу національних збірних команд України з різних видів спорту. Триває боротьба за ліцензії на участь в Олімпійських іграх в Лондоні.
У місті створено відповідну базу для тренування і проведення турнірів високого рівня для веслувальників. Міністерство освіти, науки та спорту включило у Всеукраїнський календар змагання на човнах «Дракон», які в Україні відбудуться вперше.
Значна увага приділяється розвитку неолімпійських видів спорту. Одним з кращих спортивних клубів є клуб французького боксу «Сават», який проводить роботу серед молоді з розвитку кікбоксингу. Вихованці тренера Віталія Тимофєєва ставали чемпіонами та призерами Всеукраїнських, обласних змагань та турнірів.  

Читайте також:

27 березня 2012
Ковель VS Covid
Станом на 06.12.2021 
Захворіли за добу: 28
Одужали за добу:106
Кількість хворих  в стац. МТМО:82
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти