За перше півріччя бюджет Ковеля перевиконано на понад 7 мільйонів гривень

За перше півріччя бюджет Ковеля перевиконано на понад 7 мільйонів гривень

Понад 40 питань розглянуто сьогодні на засіданні виконкому. Про підсумки виконання міського бюджету за І півріччя  звітувала начальник фінансового управління Валентина Романчук. Вона поінформувала, що на 1 липня обсяг власних надходжень загального фонду  становить 143 мільйони  559 тисяч , що на понад 7 мільйонів більше затвердженого показника.  Бюджет  виконано на 105,1 %. 
 
Крім того, до загального та спеціального фондів (в т.ч. міжбюджетних трансфертів) зараховано  484 мільйони 361 тисяча гривень.
 
Порівняно з відповідним  періодом 2017 року  надходження податків і зборів до загального фонду  зросли на 21 мільйон 436 тисяч гривень  або на 17,6 відсотка. До спеціального фонду отримано коштів - 21 мільйон 960 тисяч гривень, що більше на 1 мільйон 294 тисячі гривень. 
 
Офіційних трансфертів надійшло 318 мільйонів 842 тисячі  або 99,1 відсотка коштів, передбачених розписом на І півріччя.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається позитивна динаміка з  усіх  основних джерел доходів загального фонду бюджету, за винятком акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів - алкогольних та  тютюнових виробів та орендної плати за землю з юридичних осіб.
 
Податку та збору на доходи фізичних осіб, питома вага якого у  власному ресурсному забезпеченні міського бюджету складає 51,5 відсотка, отримано   73 мільйони 912 тисяч гривень. Затверджений обсяг на січень-червень перевиконано на 4 мільйони 912 тисяч гривень або на 7,1 відсотка. Приріст цих надходжень до  відповідного минулорічного показника  становить 16 мільйонів 429 тисяч гривень або 28,6 відсотка. Це пов’язано передусім із зростанням рівня мінімальної заробітної плати.
 
У січні-червні  надійшло  земельного податку  з юридичних та фізичних осіб відповідно  9 мільйонів 147  тисяч гривень та 687,5  тисяч гривень. Виконання запланованих показників становлять  відповідно 107,9 та 140,4 відсотка. 
 
З метою недопущення втрат до міського бюджету, внаслідок внесення  змін до Податкового кодексу щодо справляння плати за земельні ділянки, надані для залізниць в межах смуг відведення (нарахування у розмірі 25 відсотків податку, обчисленого відповідно до статей 274 і 277 цього Кодексу), рішенням Ковельської міської ради  встановлено ставку податку  у розмірі 8 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.  
 
Виконком розглянув та прийняв рішення з інших важливих питань життєдіяльності ковельчан та міської громади вцілому, серед яких: про погодження режиму роботи окремих закладів торгівлі, про клопотання на присвоєння почесного звання  “Мати-героїня”, про виділення матеріальної допомоги на лікування хворим на онкологічні захворювання, а також особам, які прийняті на військову службу за контрактом в Збройні сили України, сім'ям, рідні яких мобілізовані, та інші.
 
Виконком розглянув та прийняв рішення з інших важливих питань життєдіяльності ковельчан та міської громади вцілому, серед яких: про взяття громадян на квартирний облік, про погодження режиму роботи окремих закладів торгівлі, про клопотання на присвоєння почесного звання  “Мати-героїня”, про виділення матеріальної допомоги на лікування хворим на онкологічні захворювання, а також особам, які прийняті на військову службу за контрактом в Збройні сили України, сім’ям  мобілізованих та учасників  АТО та інші.
 

Читайте також:

09 серпня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти