Представників бізнесу запрошують на форум у Київ

Представників бізнесу запрошують на форум у Київ

16 листопада у  Києві відбудеться ІІІ Український форум Шовкового шляху. Про це повідомляють  Українська асоціація Шовкового шляху SilkLink та управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Волинської  ОДА.
У рамках заходу заплановано проведення Інноваційної виставки за участю китайських корпорацій, а також галузевих панельних сесій (динаміка успішного українсько - китайського співробітництва, розвиток альтернативної, інвестицій, IT та інновації).
На сьогодні Асоціація SilkLink – це єдина українська організація, основним завданням якої є залучення китайських інвестицій в економіку України, сприяння реалізації проектів державно-приватного партнерства та створення умов для розвитку українського бізнесу.
З метою налагодження українсько-китайської співпраці Асоціація надає 50%  знижку на придбання квитків для представників бізнесу Волинської області.
Знижку можна отримати перейшовши за наступним посиланням: https://silklink2018.ticketforevent.com/? promocode=Partner3 
Детальна інформація про захід розміщена на офіційній веб- сторінці: http://forum.silklink.org/uk/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0/ та на сторінці Facebook: http://www.facebook.com/UkrainianSilkRoadForum.
Контактна особа від організаційного комітету Форуму – Уласик Юлія, тел.: +38(066)9950907, е-mail: ulasikjuli@silklink.org.
 
Відділ економічного розвитку та торгівлі
 

Читайте також:

09 серпня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти