Як спрацювали у Ковелі автотранспортні, комунальні та будівельні підприємства

Як спрацювали у Ковелі автотранспортні, комунальні та будівельні підприємства

Проаналізовано виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Ковеля на 2018 рік за І півріччя.

Зусилля органів виконавчої влади та місцевого самоврядування були зосереджені на створенні умов для стабільного економічного зростання та утримання позитивної динаміки у всіх сферах діяльності.

Зокрема, автотранспортними підприємствами міста (без урахування перевезень фізичними особами-підприємцями) за січень-червень перевезено 46,2 тис. тонн вантажів і виконано 36,2 млн тонно-кілометрів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року вантажооборот збільшився на 13,6 %, а обсяг вантажних перевезень зменшився на 16,9 %.

За півроку перевезено 1 млн 315,8 тис. пасажирів, що на 2,3% більше ніж у відповідному періоді 2017 року. Пасажирооборот збільшився на 63,0 % . У Ковелі надано право на перевезення пасажирів на 35 міських маршрутах. В їх обслуговуванні беруть участь 14 підприємців та одна юридична особа.

За перше півріччя виконано великий об’єм робіт з благоустрою, на що використано 4 млн 253,3 тис. грн., в т.ч.: на утримання шляхово-мостового господарства - 308,7 тис. грн., зовнішнього освітлення - 256 тис. грн., сплачено за спожиту електроенергію – 1млн 258 тис. грн., за послуги водовідведення - 265 тис. грн., на озеленення - 269,6 тис. грн., на санітарну очисту міста – 1млн 576,6 тис. грн., на утримання місць загального користування - 319,4 тис. грн.

ПрАТ «Ковельське ШБУ-63» виконало роботи з поточного ремонту доріг на
8 млн 997,2 тис. грн. Наразі укладено новий договір на ремонт дорожнього покриття та прибудинкових територій на суму 3 млн 999 тис. грн. Першочергово їх лагодитимуть на вулицях, де пролягають автобусні маршрути.

Завершено капітальний ремонт вул. Симоненка та укладено угоди на його проведення на вул. О.Тимошенко, Липинського, 40 років Перемоги (Володимирська – ДНЗ №8), Винниченка, прибудинкової території на вул. Володимирській, 91А, реконструкцію вул. Відродження.

Працівники Ковельського КП «Добробут» працювали на знесенні аварійних дерев на території кладовищ, лагодили вуличне освітлення.
Тривало підключення електроустановок житлових кварталів.

Продовжувалось будівництво водопроводу від НС-2 по вул. В.Кияна до мікрорайону Ковель-2 (освоєно 2 млн 660,3 тис. грн.), мережі водовідведення по вул. Луговій, в районі вулиць Я. Мудрого, Д.Галицького, Холмської, Черняховського.

 

Читайте також:

10 серпня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти