У Ковелі відзначено переможців конкурсу «Кращий бізнес-проект»

У Ковелі відзначено переможців конкурсу «Кращий бізнес-проект»

Сьогодні на початку засідання виконкому вручили сертифікати переможцям конкурсу «Кращий бізнес-проект». Його ініціював міськрайонний центр зайнятості. Міська влада підтримала цю пропозицію і в бюджеті передбачила 30 тисяч гривень на нагородження.

Як розповів директор центру зайнятості Ігор Приймак, заявок було багато, до фіналу увійшло шість учасників. Двоє з них і стали лідерами цих змагань. Керівник установи подякував міському голові Олегу Кіндеру, депутатському корпусу за підтримку ідеї, тісну співпрацю, розуміння і висловив сподівання, що і в подальшому хороші напрацювання матимуть продовження.

Основні критерії, на які звертали увагу члени конкурсної комісії для визначення переможців, були: відповідність бізнес-проекту пріоритетам, визначених програмою соціально-економічного та культурного розвитку м. Ковеля; кількість додаткових робочих місць, які планується створити; рівень заробітної плати працівників; строк окупності та економічна доцільність проекту; надходження до бюджету від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів; соціальна значимість проекту; розмір прибутку та оцінка фінансових ризиків проекту.

На переконання голови конкурсної комісії, заступника міського голови Ігоря Прокопіва, проекти-переможці будуть цікавими і корисними для ковельчан. А ці кошти стануть хорошим стартом для підприємців та допоможуть їм реалізувати свої плани.

Друге місце та сертифікат на 10 тисяч гривеь дістались Наталіі Шевченко. Яка має намір відкрити у Ковелі чоловічу перукарню -  барбершоп. Нагороду отримала її колега, адже Наталя саме зараз перебуває на навчанні в Одесі.

Переможцем конкурсу визнано Олену Шилік, яка хоче надавати послуги з реставрації виробів з деревини. Їй вручили сертифікат на 20 тисяч гривень

Щасливчиків привітав міський голова Олег Кіндер, побажав їм успіхів, вагомих прибутків, завжди бути оптимістами і досягати бажаного.


 

Читайте також:

13 вересня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти