Про переваги легальної зайнятості

Про переваги легальної зайнятості

Нелегальна зайнятість працівників та заробітна плата в “конвертах” впродовж тривалого часу залишається однією з найбільш актуальних проблем сьогодення.
 
На сьогодні одним з основних джерел наповнення  бюджету міста  є  надходження податку з доходів фізичних осіб. Ці кошти спрямовуються на вирішення  соціальних питань, благоустрій,   ремонт  закладів освіти, культури, охорони здоров’я та інше. 
Незадекларована праця має негативні наслідки  для працівників  і для роботодавців.               
 
 
Працівник без офіційного оформлення на роботу позбавляє себе гарантованого державою розміру заробітної плати, її своєчасної виплати, офіційної відпустки, відпустки по догляду за дитиною, допомоги у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу. До того ж неоформлена офіційно людина втрачає трудовий стаж,  а тому добровільно позбавляє себе  на період роботи можливого соціального захисту, а згодом - отримання достойної пенсії.  
 
Роботодавець, який не оформляє офіційно працівників, провокує їх безвідповідальне ставлення до поставлених завдань, неетичну поведінку. 
 
Підприємцям, які не бажають працювати відповідно до вимог чинного законодавства, варто ще раз звернути увагу на надзвичайно великі  штрафи за порушення законодавства про оплату праці та подбати про легалізацію робочої сили. За кожного неофіційно працевлаштованого працівника законом передбачено штрафні санкції у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат.
 
Суспільство має зрозуміти, що легалізації зайнятості та заробітної плати - альтернативи немає.
 
Тільки офіційно оформлений працівник може відчути себе соціально захищеним, а бюджет міста мати стабільні надходження для своєчасного фінансування усіх програм.
 
У черговий раз звертаємо Вашу увагу на те, що ухиляння від податків, прихована зайнятість та використання нелегальної робочої сили є порушенням законодавства, що тягне за собою адміністративну, фінансову та карну відповідальність. Не чекайте проведення перевірок, здійснюйте свою господарську діяльність без порушень чинного законодавства.

Читайте також:

10 жовтня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти