У Ковелі затвердили мережу закладів освіти міста на 2018-2019 роки

У Ковелі затвердили мережу закладів освіти міста на 2018-2019 роки

Майже 40 питань розглянуто сьогодні на засіданні виконкому. Про мережу закладів освіти міста на 2018-2019 роки розповів начальник управління освіти Віктор Бичковський. Зокрема, зазначивши, що цьогоріч  налічується 352 класи, це на 12 більше, ніж торік. Зросла і чисельність учнів з 9201 до 9545. У дошкільних навчальних закладах кількість груп залишається однаковою — 123. Щоправда, діток тепер ходить менше — 3116, торік їх було 3222.
Віктор Васильович також наголосив, що всі заклади позашкілля  збережено. Їх  у місті є п’ять, які відвідує 2605 учнів. 
При розгляді питання щодо  підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період міський голова Олег Кіндер попросив доповісти про початок опалювального сезону директора ПТМ “Ковельтепло” Володимира Бойка.  
З цього приводу Володимир Іванович поінформував, що відповідно до розпорядження відучора тепло подали в заклади освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту та спорту.  Сьогодні працівники підприємства перевіряють температурний режим в дитсадках.  
Міський голова зобов’язав керівника підприємства ці питання тримати на контролі. Крім того, заступника міського голови Андрія Товстигу — забезпечити створення резервного запасу паливно-мастильних матеріалів на комунальних підприємствах.
 
Затвердили на виконкомі звіт про виконання міського бюджету за дев’ять місяців.  Зокрема, на 1 жовтня обсяг власних надходжень загального фонду  становить 224 мільйони  89 тисяч гривень, що майже на 11 мільйонів більше затвердженого показника.  Бюджет  виконано на 105,2 %.  Це дозволить спрямувати додаткові кошти на розвиток міста.
Найбільш спірним і дискусійним було питання про демонтаж тимчасової споруди у звязку із зміною містобудівної ситуації та закінченням терміну дії договору оренди землі. Йдеться про МАФ на бульварі Лесі Українки   (біля будинку №11).
 
Після гострого обговорення його зняли на доопрацювання та доручили членам виконкому Юрію Семенюку та Петру М’якоті допомогти власнику тимчасової споруди знайти  іншу земельну ділянку для перенесення кіоска. Якщо ж компромісу не буде досягнуто, то на наступному засіданні знову повернутись до цього  питання.
 
Виконком розглянув та прийняв рішення з інших важливих питань життєдіяльності ковельчан та міської громади вцілому, серед яких: про виділення матеріальної допомоги на лікування хворим на онкологічні захворювання, а також особам, які прийняті на військову службу за контрактом в Збройні сили України, сім'ям, рідні яких мобілізовані та інші.
Взято до відома інформації про роботу відділу програмно-комп’ютерного забезпечення, стан роботи  із зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради та його структурних підрозділах за дев’ять місяців 2018 року.     

Читайте також:

11 жовтня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти