Ковельчани з особливими потребами успішно виступили на фізкультурно-оздоровчому фестивалі і побували на екскурсії у Львові

Ковельчани з особливими потребами успішно виступили на фізкультурно-оздоровчому фестивалі і побували на екскурсії у Львові

У смт Голоби відбувся III відкритий фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Перемагай себе» серед осіб з інвалідністю. Його організаторами виступили: Ковельська районна рада, Голобська селищна рада, громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” спільно з Волинським регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Змагання проходили в спортзалі і на майданчику НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія».

У семи видах спортивної програми: боча, дартс, кеглі, крокет, баскет, стрільба з пневматичної гвинтівки, стрільба зі спортивного лука змагалися 75 учасників з Луцька, Ковеля, Нововолинська, Горохівського, Ратнівського, Маневицького, Любомльського, Камінь-Каширського, Любешівського, Ківерцівського, Старовижівського та Ковельського районів.

Серед почесних гостей заходу - цьогорічна чемпіонка світу з параканое Марина Мажула з села Замшани Ратнівського району, перша «Міс України на візку» Руслана Фарина з села Фаринка Камінь-Каширського, паралімпійський чемпіон Юрій Костюк з Луцька.

Розпочали фестиваль з Гімну України і підняття національного прапора.

За результатами змагань переможцям та призерам вручено дипломи, медалі та футболки з патріотичною символікою від громадської організації «Відділення Національного Олімпійського комітету України у Волинській області».
Згідно підсумкового протоколу успіхи ковельчан такі:
Дартс - серед жінок (ходячі)
I місце — Баюк Тетяна

Кеглі - серед чоловіків (ходячі)
III місце — Дудка Сергій

Кеглі — серед жінок (ходячі)
II місце — Жмуйда Валерія

Боча — ВС-2
II місце — Вакульський Олександр
III місце — Яренчук Ольга

Фізкультурно-оздоровчий фестиваль у Голобах видався на славу. Учасники були надзвичайно задоволені тим, що вони мали можливість зустрітись разом та весело, енергійно провести час. Вдячні за теплий прийом, увагу та подарунки благодійникам, людям з добрим серцем і щедрою душею.ХХХ

Напередодні фестивалю колектив ГО “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” вирішив відпочити у місті Львові. Зібрались дружною компанією та поїхали на екскурсію. Мандрівка обіцяла бути цікавою. Нас зустрів екскурсовод Мар'ян, який ознайомив з визначними місцями. Серед них - Львівський оперний театр, площа Ринок. Спробували смачний гарячий шоколад.

Далі нас чекала ще одна немаловажна подія - виступ Ніка Вуйчича. Про зустріч з ним ми могли хіба що мріяти. На арені «Львів» виступив мотиваційний спікер Нік Вуйчич, який уже вшосте приїхав до України, але вперше — до Львова з програмою «Життя без обмежень».

Усім присутнім він порадив бути рушіями змін, мріяти, не заздрити перемогам інших та не боятися впасти на шляху до успіху.

Цей день був дуже насиченим й емоційним. Ми запам'ятаємо його надовго. Хотілося б, щоб таких моментів у нашому житті було побільше.


Довідково:
Нік Вуйчич від народження живе без рук та ніг. Вперше завітав в Україну у липні 2008 року - до Тернополя. У вересні 2017-го у Києві брав участь у відзначенні Дня подяки і 500-річчя Реформації. Одружений, батько 4-х дітей.

Ольга Яренчук, прес-секретар
Громадської організації
«АСОЦІАЦІЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
«ДОБРОДІЯ В ДІЇ» 

Читайте також:

07 листопада 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти