У Ковельському міськрайонному відділі управління державної служби з надзвичайних ситуацій діє Консультаційний центр

У Ковельському міськрайонному відділі управління державної служби з надзвичайних ситуацій діє Консультаційний центр

Міськрайонний відділ управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області інформує про діяльність у Ковелі Консультаційного центру.


Його мета - інформування населення щодо цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, їх ліквідації, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, профілактики травматизму невиробничого характеру, державного нагляду (контролю) за додержанням та виконанням вимог законодавства на місцевому та регіональному рівнях.

Діяльність Центру ґрунтується на принципах верховенства права, законності, відкритості, забезпечення якості безоплатної консультаційної допомоги.

Варто додати, що за результатами проведення огляд-конкурсу, підсумки якого підведені Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій України у Волинській області, Ковельський Консультаційний центр посів перше місце у номінації «Кращий Консультаційний центр Волинської області»

Усіх кого зацікавила інформація просимо звертатись з понеділка по п’ятницю з 8.00 год. до 17.00 год. за адресою: м. Ковель, вул. Міцкевича, 23а або за телефоном (03352) 5-93-43.


Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області
 

Читайте також:

08 листопада 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти