Вихованці ДНЗ №8 цікаво та творчо відтворили красу й щедроти осінньої пори

Вихованці ДНЗ №8 цікаво та творчо відтворили красу й щедроти осінньої пори

Традиційно цієї пори у дошкільних навчальних закладах міста проходить свято осені. Цікаво й оригінально провели його й у ДНЗ №8 «Казка». Інформацією з цього приводу поділилася завідувач закладу Ірина Леус.

Для дітей тематичне святкове дійство – це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. Хоча осінь і називають «сумовитою», хто як не діти, найбільше радіють яскравому різнокольоровому листопаду, дарам і щедротам цієї пори року. Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена барв і дивовижних персонажів казка. Усі дітки із задоволенням співали пісні, розповідали вірші, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Такі заходи виконують навчально-пізнавальну місію. Адже дозволяють відтворити ознаки осені, закріпити знання про її дари, привернути увагу до краси рідного краю, виховувати любов до землі, дбайливе ставлення до всього живого, почуття прекрасного.

У сценічних постановках маленькі ковельчани, одягнені у національне вбрання, демонстрували українську гостинність, щедрість та щирість. Вихованці зобразили багатства лісу, поля, саду, як готуються до зими звірята.

Свято вдалося, залишило позитивні емоції та хороший настрій у дітей і дорослих.

 

Читайте також:

08 листопада 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти