Успішні педагоги Ковеля: до чого вони прагнуть і чим пишаються, про що мріють...

Успішні педагоги Ковеля: до чого вони прагнуть і чим пишаються, про що мріють...

Як вже повідомлялося, цього року вдруге відбувся конкурс на здобуття премії Ковельської міської ради «Успішний педагог». На відзнаку претендували 17 педагогів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти. Конкурсній комісії довелось ретельно працювати , аби визначити найкращих, адже всі претенденти – знані та авторитетні професіонали. Участь у конкурсі передбачала два тури : заочний (вивчення матеріалів претендентів з документальним підтвердженням досягнень) та співбесіду з мультимедійною презентацією.

Хто ж вони, успішні педагоги 2018 року? До чого вони прагнуть і чим пишаються? Про що мріють? Що стало складовими їх успіху? Про це у матеріалах Світлани Верчук, завідувача міського методичного кабінету

Гарбуз Вікторія Ростиславівна, вчитель англійської мови КЗ «Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки», спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, лауреат премії міської ради «Успішний педагог» у номінації «Педагоги загальної середньої освіти».
Педагогічне кредо : «Навчання упродовж життя та обмін досвідом».

Вікторія Ростиславівна працює вчителем 23 роки і за цей час стала справжнім професіоналом, знаним і авторитетним в місті педагогом. Її особлива риса – мобільність і швидка реакція на зміни в освітньому середовищі: Вікторія Ростиславівна першою в місті повірила у можливості та перспективи міжнародних освітніх програм та проектів і наполегливо бере в них участь.

Сьогодні вчитель – амбасадор програми eTwinning у Волинській та Рівненській областях, активний учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій, себінарів , а також є координатором міжнародної програми Generation Global. Протягом 2014-2018 років разом із своїми учнями реалізувала 49 онлайн-проектів за програмою eTwinning Plus, 24 з яких отримали Національні та Європейські відзнаки якості.

У 2017 році стала фіналістом програми педагогічної майстерності ТЕА Spring 2018 та взяла участь у програмі підвищення кваліфікації в американському університеті Umass Lowell, також пройшла стажування в американській школі Lowell High School .

Для Вікторії Ростиславівни постійна робота над власним професійним рівнем – можливість давати учням якісні знання, які вони блискуче демонструють на міських та обласних олімпіадах з англійської мови , Всеукраїнському конкурсі – захисті науково-дослідницьких робіт з німецької мови.
Вікторія Ростиславівна п’ятий рік є головою міського методичного об’єднання вчителів іноземної мови, здійснює велику просвітницьку, методичну роботу, постійно продукує нові освітянські ідеї, є автором методичних рекомендацій, збірників, посібників.


Шевчук Галина Петрівна, керівник гуртків та методист закладу позашкільної освіти «Ковельська станція юних туристів», спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, лауреат премії міської ради «Успішний педагог» у номінації «Педагоги позашкільної освіти».
Педагогічне кредо : «Прокладай шлях до розуму людини через її серце».

Ковельська станція юних туристів – особливий позашкільний заклад з надзвичайно важливим завданням – залучати міських дітей, «відірваних» від природи, до активного її пізнання, сформувати у них навички здорового, активного способу життя, механізм самореалізації та самопізнання, вміння командної взаємодії. Займаючись в гуртках і секціях туристично-краєзнавчого спрямування, діти набувають особливих знань і вмінь, яких більше ніхто і ніде їх не навчить. Тому працювати з юними туристами можуть тільки особливі педагоги - такі, як Галина Петрівна Шевчук та її колеги.

Галина Петрівна працює на Станції юних туристів з 2004 року. За цей час створено систему індивідуально-диференційованого підходу до вихованців під час гурткової роботи, здійснено перехід до активної проектної діяльності, яка розглядається як самостійна структурна одиниця освітнього процесу. Це реалізується, зокрема, під час щорічної Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст та сіл Волині», Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Мій рідний край» та походів І-ІІІ рівнів складності.

Галиною Петрівною розроблено та пройдено безліч туристично-краєзнавчих маршрутів з учнівською молоддю по Волинській та Рівненській областях, а також Українськими Карпатами. Як результат, було написано науково-практичні роботи, які представлено на обласні та Всеукраїнські конкурси, отримали призові місця. Розроблений туристсько-краєзнавчий маршрут «Блакитні перлини Камінь-Каширщини» увійшов до збірника Міністерства освіти і науки України, Українського державного Центру туризму і краєзнавства «Подорожуємо Україною».

Галина Петрівна – активний учасник історико-краєзнавчих конференцій, її дослідження надруковано у наукових виданнях.
Свою роботу на посаді методиста спрямовує на забезпечення керівників гуртків новими та цікавими інноваційними технологіями. Нею створено методичні розробки «Впровадження інтерактивних технологій у практику роботи позашкілля» та «Інноваційні форми методичної роботи з педагогічними кадрами», які було відзначено дипломами на обласній виставці «Творчі сходинки педагогів Волині».

Галина Петрівна – молодий, перспективний педагог, який наполегливо працює над собою і створює навколо себе простір активного пізнання світу. Це і є секретом її успішності.

Далі буде...


 

Читайте також:

08 листопада 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти