З учнями шкіл міста соціально важливі теми обговорили фахівці

З учнями шкіл міста соціально важливі теми обговорили фахівці

Вже традиційно з нагоди відзначення Дня спільних дій в інтересах дітей у загальноосвітніх школах міста були проведені тематично-просвітницькі лекції. Охопивши всі заклади, представники служби у справах дітей, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору ювенальної превенції, міськрайонного відділу з питань пробації, міськрайонного центру зайнятості розповіли учням про їх права та обов’язки, обговорили соціально важливі теми.

В основу лекцій лягла Декларація прав дитини ООН, яка визначає основні життєві потреби та права дітей. Працівники правоохоронних органів ознайомили школярів з особливостями та механізмами адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх. Спеціалісти соціальних служб торкнулися проблемних питань щодо трудової експлуатації підлітків, прав на освіту та інших важливих аспектів, що стосуються повноцінного та гармонійного розвитку молодої особистості.

Учням також повідомили, куди можна звертатися у разі потреби. Загалом у таких зустрічах взяли участь 700 учнів. Вони були цікавими та конструктивними, адже кожен мав можливість висловити свою думку та поставити запитання фахівцям.

Завдяки тісній тристоронній співпраці Ковельського медичного коледжу, місцевого осередку Товариства Червоного Хреста та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Ковелі проведено низку заходів. Мета яких - підтримка людей із ВІЛ-позитивним статусом та проведення серед ковельчан роз’яснювальної роботи щодо убезпечення від інфікування, можливих шляхів зараження та лікування цієї недуги.

В освітніх закладах міста під гаслом «Хто попереджений – той захищений» відбулися лекційні дні з нагоди відзначення Всесвітнього дня порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми. Вони сприяли підвищенню рівня поінформованості учнів про соціально небезпечні хвороби та формуванню толерантного ставлення до людей із ВІЛ-позитивним статусом, допомогли старшокласникам усвідомити небезпеку, яку несе ця страшна хвороба, звернути увагу на попередження виникнення ситуацій, які б могли призвести до зараження, зробити правильний вибір у житті.

Завдяки професійності викладача інфекційних хвороб медичного коледжу Ірини Мизовець зустрічі пройшли в атмосфері довіри, зворотного зв’язку, діалогу і дискусії. 

Читайте також:

05 грудня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти