У ГО “Реабілітаційний центр” завжди по-родинному тепло і затишно

У ГО “Реабілітаційний центр” завжди по-родинному тепло і затишно

Традиційно у нашому місті на початку грудня відбувається фінальний етап конкурсу малюнків та творчих робіт для дітей та молоді з особливими потребами “Змалюю світ своїми кольорами”.
Цьогоріч переможців та учасників гостинно приймала у себе громадська організація “Реабілітаційний центр”.
Вихованці створили надзвичайну атмосферу доброзичливості та позитиву. У тісному, родинному колі звучали пісні, побажання, лунав щирий сміх. Музичним привітанням порадували присутніх учениці міської гімназії Анастасія Самойлович та Домініка Зінчук.
Звичайно, особливим моментом було нагородження. Найактивніші - отримали дипломи міського голови. Щирі та теплі слова підтрики прозвучали на адресу людей з обмеженими можливостями та їх сімей від заступника міського голови Ігоря Прокопіва.
Він також відзначив волонтерів, активістів та благодійників, які не один рік поспіль ідуть пліч-о-пліч з ГО “Реабілітаційний центр”. Допомагають їм вирішувати нагальні питання. Подяки міського голови отримали волонтери-активісти: Анастасія Харитонова, Світлана Троцевич, Людмила Лимар, Ігор Гулак, а також благодійник Юрій Другак.
Крім цього, Ігор Ярославович вручив матеріальну допомогу інвалідам-дитинства: Сергію Ковальчуку, Валерії Жмуйді, Олександру Славікову. Для усіх вихованців центру - солодощі та засоби особистої гігієни.
За підтримки місцевої влади для юних художників було придбано подарунки. Організатори конкурсу директор міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Інна Третяк і начальник служби у справах дітей Жанна Вельма під час свята передали їх конкурсантам.
Не оминули увагою й найменших учасників конкурсу, вихованців центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Ковеля, які також щорічно активно долучаються до творчих змагань. Хлопчики й дівчатка посміхалися та раділи, а це - найбільша винагорода для вихователів, батьків і гостей.
Варто зауважити, що установа збагачується необхідною матеріальною базою. Тут дбають про духовний розвиток маленьких ковельчан, які потребують підтримки.
За підсумками у номінації “Діти” перше місце здобули Артем Семків та Софія Корнійчук, друге - Іванна Форсюк, Вадим Захарчук, Микола та Уляна Ліфанчук, третє – Марія Гуль, Еліна Гаврилюк, Павло Сухацький, Олександр Поповичук, Мирослав Ковальчук, Олена Бабій.
У номінації “Молодь” переможцем став Олександр Славіков, друге місце посіли Валерія Жмуйда, Ростислав Джус, третє - Марія Дятел, Богдан Головій, Олександр Дудка.
Організатори конкурсу щиро вдячні педагогам та наставникам, які спонукають дітей та молодь до творчості, надихають на перемогу, вселяють віру у себе. Вихованцям ГО “Реабілітаційний центр” та їх керівнику Наталії Славіковій - за гостинність. Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Ковеля за доброту та милосердя.
Нехай ваша нелегка щоденна праця приносить лише позитивні зміни у житті тих, хто вам довірився.

Ковельський міський центр
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 

Читайте також:

05 грудня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти