Міський голова Олег Кіндер дякує усім, хто долучився до генерального прибирання Ковеля

Міський голова Олег Кіндер дякує усім, хто долучився до генерального прибирання Ковеля

Учора у Ковелі відбулась загальноміська толока. Усі небайдужі вийшли на вулиці, у парки і сквери, щоб спільними зусиллями впорядкувати  місто.
 
Прагнули охопити усю територію.  Впродовж дня очистили береги водосховищ, прилеглі території підприємств, установ та організацій, придорожні смуги.
Працювали дружно і з хорошим настроєм. 
У зеленій зоні на вулиці Грушевського уже традиційно лад наводили депутати міської ради. До них долучились працівники МТМО. Довелось їм ліквідувати чимало стихійних сміттєзвалищ.
Тож вони закликають усіх ковельчан: полюбіть своє місто! І не забувайте: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
 
Особливо втішає, що і молодь теж зробила свій внесок у загальну справу.. Не тільки вчора, але й впродовж тижня, школярі  разом зі своїми наставниками впорядковували території навчальних закладів. Колективи дитсадків теж прибрали свої обійстя після зими.
Працівники  Палацу учнівської молоді вийшли на міську толоку і дружно навели порядок біля свого приміщення.
 
Про затишок біля народного дому «Просвіта» та у сквері, що поряд,  подбали культпрацівники. А те, що сценарій цього заходу вони реалізували вдало та з хорошим настроєм, можна зрозуміти зі світлин.
Приємно зараз пройтись і біля соціальних установ.  Там теж до весняної свіжості  додали ручної роботи. Території  оновлено і очищено. 
Учора комунальні служби вивезли сотні мішків зі сміттям. Ковельчани попрацювали на славу. Тепер потрібно зберегти результати спільних зусиль. Не забувати, що  справжній порядок розпочинається з кожного. 
 Міський голова Олег Кіндер дякує усім, хто не залишився осторонь генерального прибирання і долучився до хорошої справи. Радує, що чимало приватних підприємців знаходять можливість і бажання прикрасити наше місто, беруть участь в його озелененні. Це викликає захоплення і повагу. 
Важливо, аби кожен ковельчанин почувався господарем свого міста і дбав про його затишок і комфорт.
 
До Великодніх свят залишається ще два тижні. Тож не забувайте про давні українські звичаї, коли кожен господар прагнув, аби до цього дня його обійстя сяяло чистотою. Шануймо наші традиції. І на прибирання, свого дому, нашого Ковеля, - станьмо усією громадою.Читайте також:

14 квітня 2019
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти