Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план  території  розміщення індивідуального житлового будинку  по вулиці Володимирській, 121  в місті Ковелі  Волинської області».

Детальний план території  розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, ущільнення житлової забудови шляхом розміщення житлового будинку з гаражем,  визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. 

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Комунальне  підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно- планувальне бюро міста Ковеля»

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 24 травня 2018 року № 38/33 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул.Володимирській, 121»

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
 
Основні техніко-економічні показники проекту:
Проектом передбачається розмістити індивідуальний житловий будинок  на земельній ділянці площею  611 кв.м, яка перебуває  у комунальній власності і використовується для городництва по вул.Володимирській, 121  в м.Ковелі. Площа забудови складатиме  182,5 кв.м, площа мощення - 92,1 кв.м, площа озеленення – 336,4 кв.м. 
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території
Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 18 квітня 2019 року по 20 травня 2019 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
 
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 20 травня 2019 року.   

Пропозиції до детального плану території  мають право подавати:
         1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено детальний план території; 
        2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   детальний план території; 
        3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території, та на суміжних з нею територіях; 
        4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію; 
       5) народні депутати України,  депутати Ковельської міської ради.
 
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.
   
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
 
Виконавчий комітет Ковельської міської ради

Читайте також:

15 квітня 2019
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти