У Ковелі зуміли об’єднати у велику дружню родину понад вісімдесят сімей

У Ковелі зуміли об’єднати у велику дружню родину понад вісімдесят сімей

З нагоди Дня матері у нашому місті відбувся святковий захід для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Члени Церкви євангельських християн баптистів на чолі з пресвітером Віталієм Бойчуком зуміли об’єднати у велику дружню родину понад вісімдесят сімей. 
Урочистості розпочав духовий молодіжний оркестр. Кожна мелодія була прожита, наповнена емоціями, спогадами. Згодом чудовий настрій підхопили гості свята - група «Бет-Ел», яка завітала з Маневицького району. Гарне  виконання вдало підібраних пісень потішило навіть малечу. Хтось пританцьовував біля сцени, а хтось тупцяв маленькими ніжками на маминих колінах. 
 
Зворушливо у залі звучали поетичні рядки, присвячені найдорожчим у світі людям. Надзвичайно душевно  лунала  пісня у виконанні Евеліни Михалевської, яку дівчинка присвятила своїй мамі,  якої, на жаль, уже немає поряд. 
 
Проте, незважаючи на мінорні нотки, організатори зуміли приємно вразити жінок, що завітали на захід. Чудові червоні троянди отримали милі матусі. І вмить вся зала наповнилась світлом від щирих посмішок та здивування.
 
З вітальним словом до присутніх звернувся пресвітер Віталій Бойчук. Він привітав всіх матерів зі святом, побажав міцного здоров’я, добробуту та радості. Віталій також подякував міському голові Олегу Кіндеру та його заступнику Ігорю Прокопіву за співпрацю. Наголосив, що дбати про родини, які потребують сторонньої допомоги, є спільним орієнтиром у цій роботі. 
Згодом кожна сім’я отримала подарунки від членів Церкви, а також всі мали змогу пригоститись солодощами та гарячим чаєм. Гарним завершенням та ще одним приємним подарунком для запрошених мешканців міста стала професійна фотосесія  біля  барвистого панно з написом «Найкраща у світі матуся!», яку підготували організатори. 
Ковельський  міський центр соціальних служб для  сім'ї, дітей та молоді щиро дякує  своїм друзям  та однодумцям - членам  Церкви євангельських християн баптистів та пресвітеру Віталію Бойчуку за підтримку та допомогу, за  віру у добро та милосердя.  Ми переконані, що спільними діями зможемо  подолати будь-які труднощі і негаразди. 

Читайте також:

14 травня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти