У Ковелі проведуть роботи з ліквідації борщівника Сосновського

У Ковелі проведуть роботи з ліквідації борщівника Сосновського

Як уже повідомлялось, наприкінці минулого року була прийнята “Програма  з проведеня заходів по локалізації та ліквідації небезпечного виду рослин - борщівника Сосновського на окремих територіях міста Ковель на 2019 рік”.
 
Відповідно фахівцями Української науково-дослідної станції карантину рослин Інституту захисту рослин Національної академії аграрних наук України  розпочато роботу з розробки заходів. Проведено попереднє обстеження територій міста. У результаті виявлено 4 вогнища у районах вулиць Некрасова та Кубанської; бульвару Лесі Українки, вулиць Косачів та Мічуріна; вулиць Володимирської та Набережної; біля нафтобази.
На основі отриманих даних розпочато формування  карт поширення рослини. 
 
Українською науково-дослідною станцією карантину рослин ІЗР  розроблений та запатентований спосіб боротьби з борщівником Сосновского.
Для кожного виявленого вогнища у Ковелі діятиме окремий алгоритм  робіт.
 
У травні буде здійснено обприскування рослин хімічними засобами в районі Володимирської та Набережної. В трьох інших - борщівник скосять. 
 
У червні-липні  планується провести хімічну обробку цих рослин у всіх виявлених вогнищах.
 
Для знищення всіх кореневищ та насіння борщівника Сосновського, яке проростає, роботи поетапного необхідно проводити протягом кількох наступних років.
 
Відділ з питань цивільного захисту та 
екологічної безпеки
 
 
 
 
 
 

Читайте також:

15 травня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти