Фахівці спілкувалися з вихованцями обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Фахівці спілкувалися з вихованцями обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей

 У Ковелі розпочались заходи до Міжнародного дня захисту дітей. Днями в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей відбулася зустріч під промовистою назвою «Почуємо кожного». 
З хлопчиками і дівчатками, які волею долі опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають в центрі, спілкувались фахівці - начальник служби у справах дітей виконавчого комітету міської ради Жанна Вельма, директор міського центру соціальних служб для  сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк, інспектор з ювенальної превенції Ковельського відділу поліції Тетяна Козій.
   
Вихованці закладу радо зустріли гостей. Вони розповідали про свої непрості історії життя, переживання, радощі й мрії, задавали запитання, на які компетентно й доступно відповідали спеціалісти. Присутні намагались оточити цих маленьких людей душевним теплом, увагою, захистом, дати їм певні знання. Дітки ж відповідали зацікавленістю й безпосередністю, коли йшлося про їхні права та обов’язки, охоче повторювали правила дорожнього руху, моделювали різні ситуації на вулиці. 
 
 
Служба у справах дітей

Читайте також:

15 травня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти