У чергових дитсадках Ковеля – оздоровча кампанія «Дітям - радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта»

У чергових дитсадках Ковеля – оздоровча кампанія «Дітям - радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта»

Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили та отримати заряд здоров’я на весь рік. 
 
У Ковелі з 3 червня по 16 серпня в  чергових закладах дошкільної освіти №8 та №10 триває кампанія «Дітям - радість, дітям – сонце, дітям – мир  і доброта».
ЗДО № 8  «Казка»  гостинно відчинив двері для  малят із  дитячих садків №№ 1,4,6,8,11,12,13,14. ЗДО №10 «Дзвіночок» відвідують вихованці закладів № 2,3,5,7,9,10. Всього у літній період тут оздоровляться близько 450 дітей.
 
Педагогічні колективи ретельно підготувались до цієї роботи. Адже дуже важливо, щоб малята не лише загартувались, зміцнили здоров’я, гарно відпочили, а й отримали нові враження і позитивні емоції. 
Діяльність садка влітку дещо відрізняється від функціонування в інші пори року, адже діти набагато більше часу проводять на свіжому повітрі. У ЗДО №8 та №10 є усе необхідне для цього — територія із затінком зелених насаджень, яскраві квітники, пісочниці, павільйони, нестандартне обладнання тощо. Щоб перші літні дні в садочках стали для вихованців цікавими та незабутніми, педагоги наповнили їх особливими  пригодами та різноманітними  справами, святково прикрасили територію та групові майданчики.
Основними запланованими заняттями є колективні ігри на вулиці, ознайомлення малят з навколишнім середовищем, читання дитячої літератури, активні і регулярні  фізичні навантаження, спортивні змагання.
 
Тут проводяться музично-фізкультурні свята, флешмоби. Чудовий настрій створюють  казкові  персонажі та клоуни, які готують сюрпризи для дітвори:  конкурси, забави, естафети та атракціони. Все це залишає  чудові враження  про літнє оздоровлення.
 
Для маленьких ковельчан літо – це час реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. Тому педагоги усвідомлюють, що потрібно організувати роботу в ЗДО так, щоб кожна дитина почувалася щасливою, радісною, була оптимістично налаштованою.

Читайте також:

10 червня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти