«Корифей» - переможець міського турніру зі стрітболу

У День Ковеля на спортивному майданчику ЗОШ № 7 відбувся турнір зі стрітболу. У змаганнях взяли участь чоловічі  команди  «Фенікс» «Корифей», «Slam-Сity»,  «ЗОШ №1», «ЗОШ №7», «Сокіл», «НВК №13» , «ЗОШ №12», «Юність», “Непереможні”.

Після ігор у підгрупах були проведені стикові поєдинки, де і визначпвся переможець. Гравці показали  майстерність,  демонстрували індивідуальні фізичні якості, витривалість в боротьбі за перемогу.
За підсумками турніру ІІІ місце здобули команди «Сокіл» (Коссак Андрій, Подліпінський Роман, Войтюк Назар), «Slam-Сity» (Поліщук Віктор, Кузьмук Дмитро, Новосад Дмитро ), ІІ - посіла  «ЗОШ  №1» (Сухацький Петро, Галкін Максим, Шворак Богдан), а переможцем турніру стала команда «Корифей» (Дручик Віктор, Романюк Вадим, Івченко Олексій).

Від організаційного комітету переможці і призери  нагороджені грамотами, медалями, кубками.