У Ковелі інтелектуальна гра зібрала містян різного віку

У Ковелі інтелектуальна гра зібрала містян різного віку

З нагоди Дня міста Ковеля у КДЮСШ імені Є. Кондратовича пройшов турнір з класичних шахів серед дорослих, юнаків та дівчат. Він зібрав представників старшого покоління і молодь. У цікавих битвах на шахових полях проходили партії, де були комбінації, атаки та гарні фінальні позиції.
 
Серед дорослих перше місце завоював Олег Степанюк, друге - Юрій Харчук та третє - Анатолій Кузьмінець, всі першорозрядники. 
 
Серед юнаків перемогу здобув Станіслав Бондаренко (учень СШ 3), друге місце посів Артем Манжос  (учень НВК 13) та третє - Олександр Хільчук (учень гімназії). Усі шахісти - вихованці тренера Олени Черняк і є першорозрядниками. 
Серед дівчат перше у другорозрядниці Вікторії Омельчук (учениці ЗОШ 8), друге виборола учениця СШ 3, другорозрядниця Ярослава Терещук (Олена Черняк) та третє - учениця ЗОШ 1, другорозрядниця Ангеліна Кашинська (тренер Тетяна Портянко).
 
Відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради вітає переможців та призерів, бажає всім подальших перемог на різних змаганнях.


 
 

Читайте також:

10 липня 2019
Фотогалерея
Анонс
Програма про наше місто
Посилання на сайти