У Ковелі вітання приймали працівники ветеринарної медицини

У Ковелі вітання приймали працівники ветеринарної медицини

Традиційно у другу неділю серпня відзначають своє професійне свято працівники ветеринарної медицини.

Напередодні фахівців Ковельського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області та Ковельської районної державної лікарні ветеринарної медицини привітав перший заступник міського голови Михайло Гетьман.

Він подякував їм за сумлінну працю, відданість обраній справі. «Зусиллями кожного з Вас у нашому місті забезпечений належний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за якістю сільськогосподарської продукції, за здоров’ям тварин, а, отже, і людей, - зауважив Михайло Олександрович. - Нехай і надалі Ваша компетентність, самовідданість й почуття високої відповідальності будуть запорукою продовольчої безпеки, епізоотичного благополуччя».

Він побажав присутнім на заході щастя, родинного тепла, добра і достатку. Вручив Подяки міського голови за досягнення у праці, високий професіоналізм, відповідальність та компетентність Ліні Мацан – заступнику начальника, начальнику відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області, Юрію Бакаю – лікарю і Любові Ковальчук – санітару державної лікарні ветеринарної медицини.

Щирі зичення звучали і від районної влади та начальника Ковельського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Миколи Короля.  

Читайте також:

09 серпня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Посилання на сайти