Завтра, 15 серпня, у Ковелі стартує десятиденний пробіг до Дня Незалежності України на відстань 500 км

Завтра, 15 серпня, у Ковелі стартує десятиденний пробіг до Дня Незалежності України на відстань 500 км

 З 15-го по 24-те серпня до Дня Незалежності України командою Trekking™Team буде проведено надзвичайний десятиденний пробіг на відстань 500км! Розпочнеться дійство у Ковелі, а закінчиться у Києві – у день найбільшого національного свята.

До складу команди входять: майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України з добового бігу Олена Шевченко, чемпіон України з бігу на 100 км Ігор Саханда та ультрамарафонець Володимир Сковородка, котрий увійшов у Книгу рекордів України як перший пожежний, що пробіг марафон у повному бойовому спорядженні у 2018 році.

Захід обіцяє бути цікавим, адже спортсмени проводитимуть зустрічі з молоддю, відвідають історичні пам’ятки, а сам забіг зніматимуть на відео, у тому числі з квадрокоптера, для подальшого створення фільму про ультрабігунів та біговий рух в Україні. В Ковелі, Луцьку, Рівному, Житомирі, Коростишеві, Києві до команди будуть приєднуватися представники місцевих бігових клубів.

23-го серпня, у День Державного Прапора, команда завітає в Ірпінь до військового шпиталю, щоб привітати захисників України зі святом та передати подарунки від організаторів та партнерів. Весь час учасників пробігу супроводжуватимуть Ігор Мишко (організатор та власник ТМ “ТРЕКІНГ”) та напівмарафонець Вадим Булік (відеозйомка та монтаж).

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати учасників пробігу та прийти на старт о 7-ій годині 15 серпня до пам’ятника борцям за волю України ( бульвар Лесі Українки).

Оргкомітет   

Читайте також:

14 серпня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти