Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розташування індивідуальної житлової забудови по вулиці Заньковецької в місті Ковелі Волинської області (район житлового будинку №29)».

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. 
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 25 жовтня 2018 року  № 43/39 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Заньковецької (район житлового будинку №29)»
Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у північно-східній частині міста  Ковеля. Її орієнтовна площа становить 0,0973 га. На частині ділянки площею 690.0 кв.м  по вул. Олеся Гончара, 20, яка перебуває у приватній власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (кадастровий номер 0710400000:24:018:0007) та площею 283.0 кв.м. по вул.Заньковецької, яка перебуває в користуванні для городництва (кадастровий номер 0710400000:24:018:0009) , планується розмістити  індивідуальний житловий будинок. Площа утвореної ділянки складатиме 0,0592 га, площа забудови -120,0 кв.м, площа мощення –158,7 кв.м, площа озеленення – 313,3 кв.м.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 

Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території
Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 10 вересня 2019 року до 10 жовтня 2019 року з  8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
     
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 10  жовтня 2019 року.        
       
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
       
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
Громадські слухання з обговорення детального плану території розташування індивідуальної житлової забудови по вулиці Заньковецької в місті Ковелі Волинської області (район житлового будинку №29) відбудуться 24 вересня 2019 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Виконавчий комітет Ковельської міської ради

Читайте також:

10 вересня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти